Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak válaszát várnám, az...

Férfiak válaszát várnám, az alábbi szituációra?

Figyelt kérdés

Ha összeveszik a nő és a férfi, de a férfi a hibás, miért nem veszi fel a telefont vagy ír egy sms-t és kér bocsánatot a nőtől? Pláne ha komolyabb dologról van szó. (nem megcsalás vagy ilyesmi) Az életfelfogásuk ütközött össze...

A kapcsolat alatt már több ilyen probléma is volt, és már a nő is és a férfi is azon gondolkozott, hogy érdemes-e nekik együtt maradni a problémák ellenére? Történt ekkor szünet, szakítás 1-2 hét, és mindig a nő kereste meg a férfit, hogy beszéljék meg stb. A férfi örült a megkeresésnek, és 10 perc alatt már mint ha mi sem történt volna újra együtt voltak.

Megkérdezte a nő a férfit, hogy miért nem kereste? Erre azt válaszolta, hogy "mert kíváncsi voltam meddig bírod nélkülem" vagy hogy " akartalak hívni, csak még várni akartam vele, és megelőztél" és hasonlóak. De szerintem ez mind csak kifogás, vagy elcsépelt mondat...

Mi áll a dolgok mögött?

Kibékülés után vannak hónapok amikor minden jó, és van amikor olyanok egymással mint 2 lakótárs.

Hosszú kapcsolat!


Szerintetek?

Írjatok kort is légyszi.



2012. szept. 5. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
emberfüggő az egész- aki túl büszke , azzal nehezebb...
2012. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Olyan nincs, hogy csak a férfi a hibás. Egy kapcsolatban két fél van, és mindíg, mindkettő hibás valamilyen mértékben, ennek megfelően nem azon kéne problémázni, hogy ki hívjon kit először, ha egymás mellett akartok maradni. Szvsz nem éri meg folytatnotok ezt a kapcsolatot, mert láthatóan nem működik.
2012. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Te folyton tepersz nála, ő meg kényelmes, és jó így neki.

Plusz valószínű, hogy nem is vagy olyan fontos számára, csak kell egy biztos pont, aki kiszolgálja...

2012. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

kiemelnék néhány részletet:

"de a férfi a hibás"

"Az életfelfogásuk ütközött össze... "


Miért is a férfi a hibás abban hogy ő másképp látja a dolgokat? Ha ennyire debil vagy én sem hívtalak volna föl, sőt örültem volna hogy megszabadultam tőled.


Lehet ő is így volt csak aztán megkerested aztán úgy volt hogy mégis csak ügyesebb vagy mint marokmarcsa és ameddig nem talál egy értelmes lányt, addig te is megteszed.

2012. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

1, attól, hogy szerinted a férfi a hibás, még nem biztos, hogy ő is így gondolja

2, az életfelfogás nem olyan dolog ami jó vagy rossz, az mindenkinek más és vagy elfogadod vagy nem. Nem csak az a helyes ami a tiéd.

3, lehet, hogy nem vagy neki elég fontos, csak kényelmes így

4, az is lehet, hogy ő egyszerűen csak ilyen, annak ellenére, hogy szeret, és ha igen akkor nem fogja sokáig bírni, hogy te meg állandóan erősködsz.

2012. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 omba ***** válasza:

A magyarokat úgy nevelik, hogy nem tudnak bocsánatot kéri, normálisan.

Szóval, ha te ne keresnéd (szerintem te vagy a nő) nem volna semmi.

A két lakótárs azt azt jelenti, hogy se szex, se érzelem?

2012. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"mert kíváncsi voltam meddig bírod nélkülem"


Ez egy érdekes mondat; nekem nem egészen egy egészséges párkapcsolat ugrik be róla...

2012. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Színmagyar párom bocsánatot kér, ha hibázik - néha akkor is, ha nem, azt mondja "sajnálom, hogy elrontottam a kedved". Ez nálunk oda-vissza működik - nade nem azért kérünk bocsánatot, mert máshogy állunk az élethez. Különben ha ennyire összeegyeztethetetlen lenne a felfogásunk, nem keserítenénk egymás életét, mert bármily szomorú, egy komoly kapcsolathoz a szerelem mellett nem árt, ha egyformán állunk az élethez... meg pl. a bocsánatkéréshez - mert vitás helyzet a legjobb kapcsolatban is van, viszont nem árt, ha a felek hasonlóan tudják kezelni, anélkül, hogy szálka maradna bármelyik félben.
2012. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Mert nem kell bocsánatot kérni. A ti esetekben a férfinek nem kell, mivel te majd bocsánatot kérsz. Meg jelentkezel, meg nem bírod nélküle sokáig.

Ha nem muszáj, nem alázkodik meg a férfi. Nálatok nem muszáj.

2012. szept. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
azert nem veszik fel a telefont meg azert nem irnak mert ég a pofájukon a bőr ami rohadt vastag amugy! aztán mikor már kitomboltákl magukat mitsem törödve mások érzéseivel fogják magukat és mintha semmi nem történt volna tovább folytaják az életet! se lelki ismeret furdalás se semmi! ugyhogy szerintem mind egy kutya!!! tapasztaltam
2012. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!