Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, csajok: ti hogy...

Lányok, nők, csajok: ti hogy reagálnátok az alábbi szituációra?

Figyelt kérdés

Nemrég fejeztétek be az iskolát, párotokkal összeköltözést terveztek, mihelyst lesz munkátok. Egyelőre a szüleiteknél laktok.

Párotok nem szokott titeket telefonon hívni, mert minek, ha ott az internet, meg különben is, mindketten utáltok telefonálni. Ennek ellenére este mégis csörög a telefon, Ő hív. Felveszitek, és a munkatársa beszél bele tök összefüggéstelenül, hallhatóan nem egészen józan már. Egy kicsit elbeszélgettek vele, de mivel ő maga sem tudja, miért hívott, inkább leteszitek. A hívás még háromszor ismétlődik, mindháromszor ugyanígy. Párotok egyszer sem veszi át a telefont.

(Az illuminált állapotról csak annyit, hogy névnapozgatni szoktak, elég laza a cég.)


Ti mit szólnátok ehhez?

Megsértődnétek, mert minek adta oda a telefont, vagy ha már odaadta, miért nem tudott beszélni veletek kicsit?

Vagy csak röhögnétek egyet, és kész?


Igazából nem tudom, hogy reagáljak... Most egy kicsit rosszul esik a dolog, de nem tudom, hogy jogos-e, vagy csak "hónap vége van", és a hormonjaim miatt vagyok nyűgösebb... Nem tudom, megemlítsem-e neki egyáltalán, hogy ez így nekem nem igazán tetszett... Veszekedni meg hisztizni persze nem akarok semmi esetre sem!


2012. jún. 27. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
engem nem érdekelne, viccesen megjegyezném a páromnak, hogy ez volt, nem vonnám felelősségre vagy ilyesmi...de nem is értem, hogy ezen miért kell kiakadni?
2012. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Én sem találok ebben semmi bántót. A párod haverja gondolom nem mondott semmi bunkó, gúnyos dolgot, akkor minek kiakadni? Kicsit kirúgtak a hámból na. Ennyi jár az embernek néha-néha. Nőként egyszer én is jártam így, csak nem barátnőm barátját, hanem az apámat hívtam fel. Na abban viszont nem volt köszönet :D
2012. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Ha amúgy se beszéltek telón akkor nem értem mi a bajod ezzel.
2012. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én onnan közelíteném a dolgot, hogy "Kééépzeld, a kollégád annyira odavan értem, hogy egyik este 3-szor is felhívott!" Ha nem mond rá semmit, akkor folytatnám: "Hmmm, még az is lehet, hogy ha még párszor felhív, lecseréllek (rá)..."

Erre már mondania kell valamit, hogy mi történt vagy legalábbis közölni, hogy többet nem lesz ilyen. Ha erre sem mond semmit, korai volt az az összeköltözés.


(Őszintén szólva elég bunkó dolog, hogy nem akadályozta meg.)

2012. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3:

Valahogy éreztem, hogy a végét nem kellett volna odaírni :)

Miért van az, hogy ezen az oldalon nem fogja fel az emberek 90%-a, hogy ha odaírja valaki a kérdése végére, hogy nem tudja, mit reagáljon, akkor az nem azt jelenti, hogy máris visítva tépi a párja haját, hanem csak elgondolkozik normális ember módjára, hogy egyáltalán jogos-e a rosszérzése, vagy nem...? :)


Amúgy nekem csak abból fakad az egész "rosszulesés", hogy tudom, hogy a munkatársak elég hülyék, ha isznak (józanul se különösebben értelmesek, legalábbis ahogy eddig lejött), és ha már felkerültem szóba egy rakás becsípett pasi között, akkor nem igazán örülnék neki, ha mondjuk a párom és köztem történő szexet tárgyalnák ki (még ha csak úgy is, hogy részleteket húznak ki a páromból)... Hallottam már őket egymás közt arról beszélgetni, hogy ki hogy "nyomta meg" az asszonyt...

Gondolom, amúgy is érdekes téma vagyok, mert viszonylag nagy a korkülönbség köztem és a párom között (az lényegtelen, hogy mennyi)...

2012. jún. 27. 22:45
 6/12 anonim ***** válasza:
A páromra biztos nem haragudnék, pláne nem azért, mert nem vette át a telefont. Lehet, hogy a közelben sincs, és biztos lehetsz benne, hogy nem ő nyomta a kollegája kezébe, hogy na tessék, hívd fel a nőmet vagy 4-5-ször csak úgy. Ha lenne kedvem rajta röhögni akkor megpróbálnám végighallgatni, ha nem, akkor meg kinyomnám a telefont és kész. Ha a párom hazajönne, mondanám, hogy hívott az a szerencsétlen munkatársa, de nem értettem mit akart mondani. Kb. ennyivel el is lenne intézve.
2012. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nagyon idegesítene, felébresztett volna, stb. akkor max annyit mondanék a páromnak, hogy felzavart és ez idegesített. Megkérném, hogy figyeljen rá legközelebb, hogy ne hivogassanak, ha nem muszáj.

Ha nem idegesít, viccesnek találod az illetőt, akkor nincs vele gond, én nem akadnék ki érte, esetleg ha a páromra vágyok, akkor megkérem, hogy tudom hogy minden vágya velem diskurálni, de adja már a páromat, mert szeretném hallani kicsit a hangját! :)

2012. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy elég vegyes társaság, vannak negyvenes (vagy afelé közelítő) családapák is, meg vannak fiatalkák - de a legfiatalabb is elmúlt már 25. Nem értem, mi olyan poénos ebben a telefonbetyárkodásban, ezt még tán már kiskamasz koromban sem élveztem, nemhogy a harminchoz közeledve...
2012. jún. 27. 23:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha a helyedben lennék, csak elmondanám a páromnak mi történt, mosolyognék rajta egy jót aztán elfelejteném. Csak úgy mint egy átlagos beszélgetésnél.
2012. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyszer én is de besültem így... Kirúgtam a hámból elég rendesen és haverom csajsziját kellett volna felhívnom mert összevesztek és ki ha nem én rakjam őket rendbe..Hát oké...Azzal a lendülettel anyámat hívtam fel és vele beszéltem egy órán keresztül arról, hogy mekkora egy s*ggfej hogy összeveszett a haverommal :DDD Mikor hazaértem reggel,nem cs*szett le, arra viszont rájött hogy mennyire lehet rám számítani :D

Ne akadj ki, velem is telefonbetyárkodtak barátom kollegái de csak jót röhögtem rajta és annyi :)

2012. jún. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!