Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális gondolkodásmód...

Ez normális gondolkodásmód egy 30 éves férfitól?

Figyelt kérdés
Én kicsit féltékeny típus vagyok, párom viszont pont az ellentéte. Egyáltalán nem féltékeny senkire, pedig rengeteg férfi ismerősöm van. Ma megkérdeztem tőle hogy reagálna arra ha megcsalnám. (nem akarom megcsalni, semmi ilyesmi csak beszélgettünk a témáról). Gondoltam mondja, hogy tökön rúgja a srácot, elhagy vagy ilyesmi.:D Erre annyit reagált, hogy fogalma sincs mit csinálna, meg nem is szokott ilyen hülyeségeken gondolkozni. Amin meg kiakadtam, lazán azt mondta, hogy meg tudna bocsátani utána. Szerintetek ez normális? Lehet ennyire lazán kezelné a kapcsolatot, hogy belefér néha egy-két félrelépés?
2012. szept. 5. 23:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem biztos, hogy így is reagálna, de most, amikor teljesen megbízik benned, miért is gondolkodna ezen? Nőként mondom, ezt most túlkombinálod. Ha ez az egyetlen "baj" a kapcsolatokkal, szerencsés nő vagy!
2012. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Abszolút intelligens, bölcs hozzáállás. Nálam olyan pasi nem jönne szóba, aki tökönrúgást meg örökharagot emlegetne, pedig soha eszembe nem jutna megcsalni bárkit is, de utálom, ha birtokolni akarnak.
2012. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Igen, szerintem ez a normális hozzáállás. De azt nem értem, hogy miért kérdezősködsz tőle ilyen hülyeségeket? Egy normális kapcsolatban ez nem kellene, hogy téma legyen.
2012. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
az egészséges önbizalom nagyon fontos egy kapcsolatban. nem szabad állandóan és főleg ok nélkül féltékenykedni, de az , h a párodat ennyire hidegen hagyja a megcsalás gondolata és úgy gondolja, simán megbocsátana, nekem is fura.
2012. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
normális, de nem szerethet túlságosan
2012. szept. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csak beszélgettünk és feljött ez is témába már nem tudom hogyan. Azért volt nekem fura csak a válasza, mert én biztos nem tudnék megbocsátani. Én tuti nem tudnék nyugodtan lefeküdni este, ha tudnám, hogy más nővel volt együtt. Ott az összes bizalmam, tisztelet, minden elszállna. Nem értem ezt ő hogy tudná megbocsátani.
2012. szept. 5. 23:23
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Ő egy józan, racionális gondolkodású ember lehet, akit nem sok minden zökkenti ki a nyugalmából. Nincs vele semmi gond, örülj neki, hogy ilyen.
2012. szept. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem volt még ilyen komolyabb kapcsolatom, de ha lenne és megcsalna, akkor úgy éreznem nem vagyok elég jó neki vagy mindegy neki, hogy kivel van.
2012. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy idegesnek nem nagyon láttam még. 2 év alatt egyszer sem veszekedtünk pedig én nem vagyok olyan nyugis fajta mint ő. 4-es hozzászóló, féltékeny típus vagyok de nem mutatom, nem szoktam féltékenykedni:) bár a kapcsolat legelején volt, hogy kacsingatott másfelé, de azóta eltelt pár év, összeköltöztünk. Azóta komolyan gondoljuk mindketten, de ez a válasza kicsit elbizonytalanított. Mármint azt érzem ebből, hogy ő teljesen jól érezné magát akkor is ha lazább kapcsolatunk lenne úgy mint az elején.
2012. szept. 5. 23:34
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Én akkor aggódnék, ha közölné, hogy nélkülem nem tudna élni, kinyírná a szeretőmet, engem és utána végezne magával.

Na akkor betojnék, de rendesen.

2012. szept. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!