Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztis lennék, amiért megtilt...

Hisztis lennék, amiért megtiltottam a páromnak, hogy a lakásban cigarettázzon?

Figyelt kérdés

Már kértem szépen, megbeszéltük, veszekedtünk, de az eredmény mindig az, hogy megígéri, bennt nem gyújt rá, de amikor nem vagyok otthon, érzem, hogy megint bennt cigizett és az elrejtett csikkeket is meg szoktam találni takarítás közben.

Tegnap nem vette észre, hogy hazaértem és láttam amint a gép előtt ülve cigizik és rákérdeztem, hogy mégis miért csinálja ezt. Erre volt az a válasza, hogy ne hisztizzek ilyen hülyeség miatt.


2012. szept. 6. 08:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező, mit szólnál, ha ő akarna megtiltani számodra valamit?
2012. szept. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
76%
11. Csezd meg nem azt mondta neki h szokjon le hanem h menjen ki. Nem tom ez miért volna olyan nagy dolog. Am is ha volna benne 1 csepp tapintat akkor magától kimenne és nem füstölne olyannak a képébe aki nem dohányzik. Ennyi. Szóval ezért egy normális embernek nem is kellene szólni.
2012. szept. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
98%

egyáltalán nem hiszti, sőt jogos a felháborodásod! Ha ennyire nem lenne rám tekintettel a párom, szerintem elgondolkoznék a dolgokon, hogy mennyire tisztel és szeret engem, ha még ennyire sem képes az egészségemért és a tisztaságért.

Én már azt sem tudnám elviselni, hogy a barátom dohányzik, de most nem rólam van szó.

Kompromisszumot kell kötni, ha nem megy, akkor kalap- kabát:S

22L

2012. szept. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim válasza:
100%

Ugyan én dohányzom, de sem a saját, sem más lakásában eszembe nem jutna rágyújtani, mert még engem is zavar a füst zárt térben...hát akkor egy olyan embert, aki nem dohányzik.

Lehet nem vagyok elég nagy cigis, de én soha nem értettem, hogy hogy nem zavar másokat...sokszor nézem, hogy autóban is cigiznek és még csak ablakot sem húznak hozzá...hogy nem csípi a szemüket a füst? Nem értem...

2012. szept. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
20%

Úristen, azért elég szépen elszabadultak itt az indulatok. Engem leidiótáznak, másnak meg azt mondják, hogy "csezd meg". Azt hiszem, mégis van abban valami, hogy a nők hisztisek... Nőként írom, de rám lehet szabadulni nyugodtan, bírom a szidást.

Mindenesetre remélem, itt mindenki kiéli magát, és legalább nem a gyerekein, párján, anyján-apján vezeti le a stresszt...

2012. szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
98%

A párod önző és még mellé bunkó is.

Nem értem mit nem lehet azon felfogni, hogy nem akarsz kocsmabűzt a lakásban. Az én szüleim nagy dohányosok voltak, de egyik se szívta benn a lakásban, mindig kimentek az erkélyre bagózni. Aztán apu leszokott, rá pár évre anyu is. Nagynéném a mai napig nagy dohányos, de ő a lakásban szívja és iszonyatos szaga van ott mindennek. Beitta a bagószagot a ruha, a bútor, a tapéta, és hiába szellőztet ugyanolyan büdös van. A lánya akár hova megy olyan szaga van, mint aki kocsmából jött, pedig frissen mosott ruha van rajta, de azok is átveszik a cigiszagot.


Az a baj, hogy bagós nem is érzi magán a bűzt, de mások igen. Ne engedj a dologból, nem tudom miért esik a párod nehezére felállni és pár métert sétálni, hogy bagózhasson.

2012. szept. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem vagy hisztis, hanem eleve ott cseszted el a dolgot, mikor dohányzó párt választottál, mikor te nem is dohányzol.
2012. szept. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok és kocadohányos. Ez heti 4-5 szálat jelent. A párom soha nem cigizett. Nem is volt kérdés, hogy a lakásban nem gyújtok rá. Büdös lesz a fal, a függöny. Tényleg: ha nem érti meg, hogy te csak a saját egészségedet véded, legközelebb őt kérd meg, hogy mossa ki a nikotinszaggal átitatott függönyt és tisztítsa meg az ablakokat. Lehet, hogy a munkaterápia hatásos lesz :)
2012. szept. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
66%

12 vagyok és nemrég még aktív dohányos voltam de tudod drága van ám olyan a világon h tapintat meg tisztelet meg ilyenek. Ha nem hallottál még róla akkor keress rá nyugodtan. Mindíg megkérdeztem társaságban is h nem zavar-e valakit. Miért? Mert az én döntésem volt h cigizek és nem vagyok bunkó h más orra alá pöfékeljek ha őt zavarja a füst. Azt meg akkor sem értem h miért nem képes valaki pár lépést megtenni h ne a házat büdösítse meg a párját károsítsa.

Ha egyedül lakik valaki akkor csinálja ahol akarja de ha már mással él akkor legyen rá tekintettel

2012. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
97%

Miss Csezdmeg: A tapintatról c. műve...


Gondolom a köcsög-bunkó 11.-es arra akart rávilágítani, hogy rossz dolog ám az, amikor az egyik fél fogja magát, és megtilt a másiknak valamit. Persze a kérdező további írásából kiderül, hogy voltak kísérletek arra, hogy megbeszéljék a dolgot, a férfi ennek ellenére sz.rt a párja igényeire, amire én azt mondom: érdemes átgondolni az ilyen kapcsolatot, mert a férfiak (egy része) rögtön tud(nak) azzal takarózni, hogy az asszony hisztizik.


Szerintem elég undorító hangnemben írunk itt egymásnak, lehet, hogy ez a kérdés megérett a törlésre...

2012. szept. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!