Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztis lennék, amiért megtilt...

Hisztis lennék, amiért megtiltottam a páromnak, hogy a lakásban cigarettázzon?

Figyelt kérdés

Már kértem szépen, megbeszéltük, veszekedtünk, de az eredmény mindig az, hogy megígéri, bennt nem gyújt rá, de amikor nem vagyok otthon, érzem, hogy megint bennt cigizett és az elrejtett csikkeket is meg szoktam találni takarítás közben.

Tegnap nem vette észre, hogy hazaértem és láttam amint a gép előtt ülve cigizik és rákérdeztem, hogy mégis miért csinálja ezt. Erre volt az a válasza, hogy ne hisztizzek ilyen hülyeség miatt.


2012. szept. 6. 08:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
98%
ha már megbeszéltétek(szépen, csúnyán mindenhogy), akkor nem veled van a baj, hanem a párod felfogóképességével, vagy csak szimplán tesz rá.
2012. szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 Antimod ***** válasza:
98%
Nagyon jól tetted, neked nem kell szívni, mert ő szív.
2012. szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
68%
Persze, hogy hisztis vagy. A nő mindig hisztis, ha a férfi nem tudja/akarja megindokolni a tetteit, vagy vállalni utána a következményeit... Gondold át a kapcsolatotokat.
2012. szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem hiszti. A párod önző és bunkó. (bocs de tényleg az)
2012. szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
91%
Hát elég bunkó a párod h ennyire nem képes h kimegy ha cigizik. Nem értem h miést nem lehet tekintettel lenni a másikra.
2012. szept. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
9%

"Persze, hogy hisztis vagy. A nő mindig hisztis, ha a férfi nem tudja/akarja megindokolni a tetteit, vagy vállalni utána a következményeit... Gondold át a kapcsolatotokat."


Te biztos pasi vagy... idióta...

2012. szept. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hisztis... szerintem minden normális nő így tenne,ha a pasinak ilyen gáz a felfogóképessége.
2012. szept. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
100%
Én is dohányos vagyok, de alap, hogy nem gyújtok rá bent sehol. Ez nem hiszti, ez normális felfogás.
2012. szept. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
94%

"Persze, hogy hisztis vagy. A nő mindig hisztis, ha a férfi nem tudja/akarja megindokolni a tetteit, vagy vállalni utána a következményeit... Gondold át a kapcsolatotokat."


Te biztos pasi vagy... idióta...


kedves válaszoló...szerintem ironikusan gondolta ezt...:)

2012. szept. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
100%

" "Persze, hogy hisztis vagy. A nő mindig hisztis, ha a férfi nem tudja/akarja megindokolni a tetteit, vagy vállalni utána a következményeit... Gondold át a kapcsolatotokat."


Te biztos pasi vagy... idióta..."


Nő vagyok, olvasd el mégegyszer, amit leírtam, ne csak az első mondatot. Első olvasatra meg inkább ne idiótázz le senkit, mert nagyon mellényúlhatsz. Irónia.

2012. szept. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!