Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leirhatom? Elolvassátok?...

Leirhatom? Elolvassátok? Adtok tanácsot?

Figyelt kérdés

Huszas éveim végén járó nő vagyok!Két gyerekkel,egy férjjel:)Pár hónapja megismertem egy tőlem majdnem 20 évvel idősebb pasit,sokat dumáltunk,volt sok közös témánk,mintha már 100 éve ismernénk egymást!Megtetszett,nem mondom,de a családi életemet sosem boritanám fel érte!Már majdnem ki is ment a fejemből,amikor egy közösségi oldalon megtaláltam.

Húh,most újra le kell győznöm saját magamat,hogy ebböl soha sem lesz semmi....Hogy verjem ki a fejemből???


2012. szept. 6. 16:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Hideg zuhannyal.
2012. szept. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Minek ismerkedsz öregemberekkel, ha családod van?
2012. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelölöd be, nem beszélgetsz vele. Ha rád ír illedelmesen válaszolsz, de nem bocsátkozol mélyebb beszélgetésbe. Nem számít ha megsértődik, úgysem akarod vele tartani a kapcsolatot.


Önuralom nélkül veszett fejsze nyele...

2012. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam,hogy annyi éves amennyi...most láttam(tudtam)meg az életkorát!
2012. szept. 6. 16:33
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Vidd át a fantáziáidat a férjedre. Felfissülhet a házasélet...
2012. szept. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:


Nem gondoltam,hogy annyi éves amennyi...most láttam(tudtam)meg az életkorát!"


Második vagyok, módosítok a kérdésemen:

Minek ismerkedsz más férfiakkal, ha családod van?

2012. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakihez vonzódik az ember akkor mindig olyan mintha 100 éve ismerné! Összeköltözöl vele és kiderül ez a tök idegen faszi semmit sem úgy csinál ahogy megszoktad a párod mellett!

Hidd el a férfiak tudják mi kell a nőnek! Szinte látom rajtuk mit kell mondani ,hogy ismeretlen ismerős legyek nekik!!:)

Később hiányozna az otthon melege!

2012. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem ismerkedtem,spontán jött,egy buli által!

Beszélgettünk,sok közös téma!

2012. szept. 6. 16:39
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, felénk ezt ismerkedésnek hívják.

Egyébként hogy-hogy nem tűnt fel az életkora, ha személyesen találkoztatok? Egy 45 év körüli embernek (és még lehet keveset írtam) elég jól meg lehet tippelni az életkorát, akármilyen fiatalos.

Utólag elolvasva, ennek mondjuk pont semmi köze a kérdéshez, szóval elnézést.

A kérdésre is válaszolva: ne keresd, ne állj szóba vele.

2012. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Kísértések mindig jönnek. A magad dolgát könnyíted meg, ha a minimumra szorítod az ismerkedést más pasikkal és az érintkezést a már megszerzett ismerősökkel. A szenvedély gonosz kis állat, könnyen beférkőzik még egy jó kapcsolat mellett is az ember lányának fejébe, és aztán kikergetni nehéz onnét... Inkább ne engedd a közelbe...!
2012. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!