Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Kíváncsi...

Most mit tegyek? Kíváncsi vagyok ha elolvassátok a lenti történetet ti hogy reagálnátok le? Kényes kérdés mert családtagról van szó.

Figyelt kérdés

Kaptunk egy kenyérsütőgépet a párom testvéréjéktől és ugyan csak vettek egyet egy másik családtagnak.

Nem is lenne gond.De mikor kivettem a dobozból láttam nincs meg a használati útmutató,és hogy koszos az oldala . Belül meg liszt morzsa volt benne.Véleményem szerint a sajátjukat selejtezték le nekünk.A mi nem lenne gond ha tudtuk volna és nem lett volna koszos.


2010. dec. 26. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamit azért mondanék rá, az biztos. Mondjuk viccesen:"köszi hogy kipróbáltátok a kenyérsütőt, jól működik?" vagy valami ilyesmi.
2010. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
38%

Tedd el tartalékba. Jövőre adjatok nekik ti egy használt cuccost.

Lehet őket is átejtették...

2010. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
második jól mondja
2010. dec. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mielott meg kirobbantod a csaladi balhet, biztos vagy benne, hogy ok voltak? Csak mert mar olvastam fogyasztoi torteneteket bizonyos nagyobb aruhazakrol, hogy kiprobaljak a muszaki cikekket az uzletben, es ugy rakjak vissza. Nem lehet, hogy veletek is ez tortent? Megneztek az egyik kenyersutot, lattak, hogy jo, vettek belol kettot es ti kaptatok azt, amiben nem neztek bele csak leemeltek a polcrol? Persze, sok a veletlen de elofordulhat.


A legtisztabb szerintem az, ha megbeszelitek veluk, nyugodtan, nem kontorfalazassal ezt az egesz dolgot.

20/L

2010. dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Negyedik válaszadónak:igen ez is benne van a pakliban hogy így jártunk,de a dobozz már nyitva volt mikkor megkaptuk.Persze én sem szeretnék bombát robbantani,de azt tudom hogy ők a leselejtezett dolgaikat szeretik odaadni a családtagoknak.Eddig minden válasz nagyon jó,köszönöm.
2010. dec. 26. 14:11
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
ha egy másik családtag is ilyet kapott, nemhiszem, hogy az egyik az ő ex kenyérsütőjük lett volna, nem logikus. Szerintem is boltban lehetett a bibi
2010. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát az igazság az hogy már küldtem nekik egy sms.t igyekeztem nem bunkó lenni.Annyit írtam benne hogy" máskor azért jobban takarítsátok ki amit nekünk szántok mert egy kicsit morzsás volt"Nos nem reagáltak rá semmit.Márpedig ha valóban nem az ő bakijuk lenne akkor reagáltak volna valamit szerintem, ráadásul mondom nem volt benne sem leírás és a garancia papírt is maguknál tartották.Mindegy mert a sütő itt van és valamit majd kezdek vele.A válaszokat köszönöm.
2010. dec. 26. 14:55
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebbi ajándékozás alkalmával add visza neki ajándékként. Majd meglátod mit lép.
2010. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
Örülj annak, hogy kaptál valamit. xD Működik? Akkor mi a baj...? Ha küldenél egy ilyen sms-t, akko én azt állapítanám meg, hogy ennek semmi se jó. -.-" Már bocs. Bár valóban nem a legszebb gesztus, de tudod, ajándék lónak nem nézzük fogát!
2010. dec. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsónak!Látod ez az ami zavar hogy nem tudom hogy jóe vagy sem,hisz használt lehet holnap kampecc neki és még leírás sincs rendesen meg.Már guglisztam utána.Mindegy a gesztus meg volt a sütő meg itt van.igyekszem lenyelni ezt a békát,de ebből is tanúltam:)
2010. dec. 27. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!