Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leirhatom? Elolvassátok?...

Leirhatom? Elolvassátok? Adtok tanácsot?

Figyelt kérdés

Huszas éveim végén járó nő vagyok!Két gyerekkel,egy férjjel:)Pár hónapja megismertem egy tőlem majdnem 20 évvel idősebb pasit,sokat dumáltunk,volt sok közös témánk,mintha már 100 éve ismernénk egymást!Megtetszett,nem mondom,de a családi életemet sosem boritanám fel érte!Már majdnem ki is ment a fejemből,amikor egy közösségi oldalon megtaláltam.

Húh,most újra le kell győznöm saját magamat,hogy ebböl soha sem lesz semmi....Hogy verjem ki a fejemből???


2012. szept. 6. 16:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
újdonság varázsa, szerintem pusztán ennyiről van szó.
2012. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Igen,10-es,a kisértés.....

Nem tudtam az életkorát,én is néztem egy nagyot,amikor

megtudtam,h 45 éves...

35 körülire tippeltem!

2012. szept. 6. 16:54
 13/20 A kérdező kommentje:
Egyébként jó kiirni magamból,elmondani senkinek sem birom,akarom!Nem szeretném,hogy a párom megtudja,hogy min őrlődök!Mert szeretem a férjem,nincsennek gondjaink.(kisebbek,orvosolhatók)
2012. szept. 6. 16:56
 14/20 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne kockáztasd! Hidd el nem éri meg!
2012. szept. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%

"A kutya is jó dolgában vész meg..." ez az első ami eszembe jutott az alapján amit leírtál. Te ne bolondulj meg. Van egy szép családod, örülj nekik, értékeld őket.

Hogy bonyolódhattál hosszabb beszélgetésbe egy idegen férfival, mikor már férjnél vagy? Én mondjuk azt se értem miért járnak külön bulizni a párok, de hát ez mindenki maga dönti el hogy jobb. (Gondolom a férjed nem volt ott, mert nem hinném hogy hagyott volna beszélgetni)

Ez egy alapszabály, hogy nem beszélünk idegenekkel, a férjemtől is ugyanezt várom. Munkahelyen csak munka a téma, kész, és soha nem derül ki mennyi sok a közös téma, soha nem lesz belőle reménytelen vágyakozás. Buliba meg csak együtt megyünk, párokkal, a férfiak is tudnak egymással pletyizni, meg az asszonyok is, mindenféle további gond nélkül.

Ne beszélj vele, töröld magad is az oldalról, regisztrálj más névvel, (lánykori esetleg) hogy ne találjon meg. Ne tudjatok egymásnak írni. Muszáj erőt venned magadon, ha nem akarod hogy rossz vége legyen.

2012. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

az okos válasz az, hogy nem éri meg, így is van, de az biztos, hogy életed végéig ott lesz a "mi lett volna, ha.." gondolata

mérlegelned kell ismét, megéri-e

2012. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon vigyázz a meglévő boldogságra. Pillanatnyi örömért, izgalomért ne dobd oda! Így is nehéz lesz kiverni a fejedből...

Most szerintem ezerrel rá kéne kapcsolnod, hogy a férjeddel minél jobbá váljon a kapcsolatotok! Kedveskedj neki váratlan meglepikkel (semmi drága dolog, csak mondjuk este egy finom gyertyafényes fürdő, masszázs, bármi).


Ha most nem gyűjtötök minél több izgalmas közös élményt vele, akkor belesodródhatsz valamibe... Tudom, egykorúak vagyunk, és tapasztaltam már hasonlót! :) Kitartás! Vigyázz magatokra! Képzeld el az életed nélkülük, a férjed és a gyerekeid nélkül... és magad is el fogsz csodálkozni, hogy juthatott az eszedbe más pasi. :)

2012. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Egy biztos,sosem választanám el a gyerekeimet az apujuktól!

Nincs rossz kapcsolatom!A férjem nem bánt,dolgozik,rendes ember!Kicsit több,mint 7 éve vagyunk együtt!A rózsaszinű köd már nyilván elszállt...

De ez az ember nagyon felkavart!

2012. szept. 6. 17:08
 19/20 anonim ***** válasza:

Akkor gondolja arra, hogy vajon milyen defektje lehet, hogy 45 éves és szabad.


Tudom nem szép dolog, de én erre szoktam gondolni szépen objektíven igyekszem szétcincálni és a végén meglátom ezeket a dolgokat még időben, ami miatt más is elmenekült és nem jutott el oda 20 éve, mint ahova én igen.

2012. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Igen,utolsó,én is erre gondoltam!

De!!Lehet,hogy csalódott vagy ki tudja miért/magányos/!

2012. szept. 6. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!