Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden arab szarmazasu fiu...

Minden arab szarmazasu fiu egyforma?

Figyelt kérdés
A hugom (21) ma bemutatta a baratjat otthon. O vagyis mar ok, mert ma azt is megtudtuk hogy mar egyutt laknak, Budapesten tavol tolunk.Tanulni ment a fovarosba amivel nincs baj mert jol teljesit. De itt is es hassonlo forumokon sok rosszat olvastam az arabokrol
2012. szept. 6. 22:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%

Persze, mind gépeket térít el és felrobbant, ha nem figyelsz.

Hogy lennének már egyformák?

2012. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Minden magyar egyforma? Minden német egyforma? Előbb gondolkodj már. Neked minden egyes ismerősöd egyforma?!
2012. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
A kultúrájuk egyforma,általában a hitük,és a világnézetük is egyforma.Ezek idegenek,és sok esetben elfogadhatatlanok egy európai ember számára,főleg egy nő számára.Sok veszéllyel járhat egy ilyen találkozás,mert a szerelem elmúlik.
2012. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

Nagyrészt egyformák. Ők sokkal egységesebbek gondolkodásban, viselkedésben, életvitelben, mint az európaiak vagy magyarok.

Ritka kivétel közülük, aki tud normálisan, európai módon viselkedni.

Furcsa ízlése van a húgodnak... De remélhetőleg majd kinövi.

2012. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Ha a húgod csadorban, meg hasonló hacukákban szeretne járni pár éven belül, hajrá.. Ja, és ha szereti, hogy mindig korlátozva van mindenben. Igen, általában egyformák.. Itt a környékünkön nem egy magyar lány él arabbal. Tragédia :((( A gyerekem egyik csoporttársáék most szöktek angliába a gyerekekkel apuka elől, aki arab.
2012. szept. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Eléggé közös tulajdonságuk, hogy a kultúrájukból fakadóan a nőket nem tartják egyenrangúnak. Ezt lehet kimagyarázni, de így van. Náluk ez a normális értékrend, és nem igen állnak át európaira. Pl. én sok arab orvost ismerek. Ugyan van magyar feleségük, de az arab vérmérsékletük megmaradt: pl a hűtlenség is teljesen általános náluk, megtehetik, mert náluk a férfiaknál ezt szabad. Nőt meg is ölnének érte.
2012. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nagyon feltem, mert meg jot nem hallot am roluk. Masresz annyira boldog, csak meselt meselt kacagott egesz nap. Jo erzes igy latni de felek is. Direkt a fiuval nincs bajom, illemtudo vicces modern felfogasu, de arab ( Libanoni), es a neveltettese vallasa kulturaja stb...

Megis csak egy mas vilag

2012. szept. 6. 22:48
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Amennyiben arra érted, hogy elhurcolják magukkal a fehér nőket vissza a szülőhazájukba, mindenféle nevetséges gúnyákba bujtatják őket erényövvel, és megtiltják nekik a kijárást, a pasikkal ismerkedést, mint egy jó arabhoz szokás, akkor igen, minden arab férfi egyforma.
2012. szept. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

Én, mint muszlim nő mondom, hogy arabból van ilyen is, olyan is, de az általánosságban elmondható, hogy arról az arabról, amelyik nem-muszlim európai lánnyal kezd, az nagyon rossz véleménnyel vannak mind az arabok, mind a nem-arab muszlimok.

Hosszú lenne elmagyarázni a miérteket, de higgy nekem. Ha egy muszlim férfinek nem fontos az izslám, ás nem fél Allahtól, akkor bármire képes. És olyan nincs, hogy ő hithű muszlim, de nem zavarja, ha a barátnője nem muszlim.

2012. szept. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Muszlim no vagy es magyar? Akkor egy fiu miatt lettel te is az?? Az ilyesmiktol feltem ot is. Kerlek ne erts felre nem akarok itelkezni senki felett.
2012. szept. 6. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!