Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Baratom arab szarmazasu,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom arab szarmazasu, Skociaban elunk. O itt tanul, viszont ha vegez, nem maradhat itt. Szeretnenk egyutt elni az EU ban. Hazassag utan ez lehetseges?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 02:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A baratod biztosan tisztaban azzal, hogy ha munkat vallal, akkor tud vizumot is kapni, ill. tartozkodasi engedelyt.

Ne kapkod el ezt a hazassagot, varj meg.

2011. febr. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Jól gondold meg egy arabbal a házasságot! Lehet,hogy most az EU-ban akar élni,de bármikor meggondolhatja magát és haza akar menni! Akkor bajban leszel. Ha még gyereketek is lesz,akkor a gyereket,ha haza viszi,az ő törvényeik szerint neked nem sok közöd lesz hozzá.

Olvasd el a Lányom nélkül soha c.könyvet!

2011. febr. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen allampolgar a parod?
2011. febr. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
az én javaslatom is: döntés előtt olvasd el a Lányom nélkül soha c. könyvet (két kötetes,nem mai kiadás, de nagyon elgondolkodtató!)
2011. febr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

nem muszáj, elolvashatod az "csak még egyszer lássam az anyámat" c könyvet is vagy "az akit elevenen megégettek" vagy a "hercegnők útja"


ha érdekel az arabokkal való házasulandás buktatói, külön polc van csak ezeknek a könyveknek pl az Alexandriában....


amúgy persze vannak kivételek, nekem is van sok arab haverom, velem nagyon jól elvan viszont meg is mondta hogy az ő felesége csadorban fog ül ni otthon, nem dolgozhat és ebéddel fogja várni amig ő hazaér a halászatból :))


van 1-2sikeres vegyes házasság de nagyon, nagyon, nagyon, nagyon ritka.


ha a férjed országában születik majd a gyerek, akkor nem lesz semmi jogod hozzá és ha elválnál se viheted magaddal.

2011. febr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hazassag nelkul is megoldhato ez a dolog, pl kaphat vizumot ha talal munkat. Egy ido utan meg kerelmezheti az allampolgarsagot. Nezzetek utana, hogy milyen lehetosegek vannak az adott orszagban.
2011. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
tartózkodási kártyát kaphat, ha házasok vagytok és neked van elég jövedelmed, hogy eltartsd...ha megvan a tk-ja utána dolgozhat is
2011. febr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

Mióta vagytok együtt?

"Szeretnénk együtt élni az EU-ban" Ez alatt pl melyik országot érted? Mert nem akarlak kiábrándítani, de az neked, mint magyar állampolgárnak sem éppen egyszerű. Nyelvtudás, munka, bejelentett lakcím kell hozzá. Én egy évig szenvedtem, mire sikerült hozzá papírt szereznem. Mondjuk munkát sokkal könnyebben találtam, mint Bp-en.

Egyébként pont most, simán kérhet menekült jogot, ha 1 olyan országból származik a párod, ahol éppen felkelések vannak.

A másik: gondolj bele, más kultúra, más gondolkozásmód. Nem biztos, hogy működőképes házasság lenne belőle. Nekem osztrák férjem van, és az osztrák-magyar kultúra szinte alig tér el egymástól, mégis sok nézeteltérésünk volt. Ráadásul azért egyre mélyebb témákról is beszélget idővel az ember, ami valószínűleg nyelvi problémába is ütközhet. Félreértések, nem tudjátok pontosan kifejezni az érzéseiteket, elmondani, amit akartok... (Egyébként angolul beszélgettek?)

Pl. gondolj bele: Mikulás, karácsony, húsvét... Ezeket hogyan ünneplenéd? Ő ramadamot tart, meg ki tudja még mit. Hogyan egyeztetitek össze? Vagy, ha gyereketek lesz, akkor nem tartasz neki karácsonyt?

Vagy ünnepletek mindent?

2011. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyelj a belso hangokra, es ne kapkod el ezt a dolgot. Nagyon sok arab, indiai "akar" az EU-ban letelepedni, s ilyenkor akar erdekbol is hazassagot kot, csak hogy ne kelljen a sajat orszagaba visszakoltoznie!

A Kedvesed tisztaban van ezekkel a dolgokkal, ezert Te figyeld meg azt, hogy valoban oszintek-e az erzesei.

Nincs ket teljesen egyforma eset, de nagyon sokan rafizettek arra, hogy gyorsan dontottek, tehat figyelj es ne siess!

2011. febr. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Gratulálok, az arab származású srácok mindig remek ötletnek bizonyulnak, általában utólag, a szaudi úszómedence aljáról, zsákba varrva, persze.
2014. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!