Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem első látásra?

Szerelem első látásra?

Figyelt kérdés
Történt már veletek olyan, hogy találkoztatok valakivel, egymásra néztetek és tudtátok (úgy éreztétek), hogy "Ő" az? Elmúlt az érzés? Vagy lett folytatása?
2012. szept. 7. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
elmúlt. amúgyis csak akkor volt ilyen, mikor szeretethiányom volt
2012. szept. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Nekem mindkét barátommal szerelem volt első látásra.

Az első barátommal 2,5 évig voltam.

A második barátommal már 5 éve vagyunk együtt, töretlenül... :)


Szerintem nem befolyásolja a kapcsolat hosszát, hogy mikor/hogyan/hanyadik látásra szerettetek egymásba.

A lényeg hogy szeressétek egymást.

2012. szept. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen volt ilyen elég sokszor.Az hogy elmúllik az azért van mert nem lépsz az ügy érdekében,mert én egyszer megléptem nem szórakoztam.Oda mentem és megmondtam neki rá 2 napra hogy mi a helyzet,azt mondta ő is ugyan ezt érzi-3 évig voltunk együtt és életem legjobb évei voltak.Elmúlt igaz a dolog mid kettőnk részéről de legalább nem csak egy pillantás volt hanem 3 év!!
2012. szept. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt egyszer, egy farsangi bálon találkoztunk és pár perc beszélgetés után már tudtam, hogy valami különleges vonzalom fűz hozzá. Ott akkor nem volt tovább, de mégsem tudtam kiverni a fejemből, kb fél év múlva össze is jöttünk.

Azóta már házasok vagyunk, van egy szép házunk és most várjuk az első babánkat. :-)

2012. szept. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!