Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik szerelem...

Szerintetek létezik szerelem első látásra?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Létezik bizony! Én ma is szép emlékkel emlékszem arra a fiúra, akibe első látásra beleszerettem. 3 évig tartott a kapcsolatunk, és tényleg csak szép emlékeim vannak róla.
2012. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Igen,már a feleségem 12 éve.
2012. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen nincs,maximum szimpátia,erős vonzalom,fellángolás,ami később alakul át szerelemmé igazán,azután pedig x idő múlva szeretetté.
2012. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem létezik.
2012. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem, csak szexuális vonzalom amiből később szerelem alakulhat ki.

Ha valakit megláttam aki húha-egyed volt sem voltam szerelmes csak a külseje tetszett-úgy meg ugye nem lehetek szerelmes ha még csak nem is beszéltem vele vagy nem ismerem.

2012. máj. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a szerelemhez, azért nagyobb ismeretség kell, mint egy első látás..., max. erős vonzalom létezik! De az tutiiii. :)
2012. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Első látásra nem mondanám, az én párom az első nap után érezte, hogy belém szeretett, de első látásra (ha a szó tényleges jelentését vesszük figyelembe) szerintem tényleg csak erős vonzalom és figyelem az ami kialakulhat.
2012. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Létezik! =)

Mikor először megláttam ezt a pasit,tudtam,hogy kell nekem és "megszerzem" bármi áron...=)

Hát sokat nem kellett "küzdenem" érte,első pillantásra egymásba szerettünk!

5 éve vagyunk együtt,együtt élünk és a babánkat tervezzük...=)

2012. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

óóó *-* akkor nem lehetetelen :)

Gratulálok!

2012. máj. 28. 19:38
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az első randink helyszínére igyekeztem és megláttam a Páromat velem szemben az út végén megszólalt egy hang: Ő az!

Ő is az első perctől akart engem, Ő úgy fogalmaz, hogy egyből belém szeretett. Szóval valamit meg lehet érezni első látásra is.

Más féléve együtt, egy éve együtt élve.

23N és 30F

2012. máj. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!