Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy feleségn...

Acplinth kérdése:

Miért van az hogy egy feleségnek olyannyira fontos egy barátnője hogy lesz#####ja a férjét? Lehetőleg normális válaszokat kérnék.

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Lehet hogy azért mert nem a barátnőjéhez megy hanem valaki máshoz?Ez sincs kizárva....
2012. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mégis, miben nyilvánul ez meg?
2012. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Ennek biztosan van oka. Lehet, hogy úgy érzi, ő a barátnőjének fontosabb, mint a férjének? A férje kedves vajon vele, odafigyel rá?
2012. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 yuda ***** válasza:
51%

Úgy gondolom, de te majd meg fogod erősíteni, vagy cáfolni, hogy alapvetően nem változik az ember értékitélete.

Arra gondolok, hogy az nem úgy szokott lenni, hogy elveszed feleségül és rácsodálkozol, mivé lett a darling, hanem épp fordítva.


Sokan ott követik el a hibát, és egyaránt mindkét nem, hogy azt gondolja, majd ő megváltoztatja a másikat, vagy az ő kedvéért megváltozik.

Ebből óriási csalódások szoktak lenni, mert elmegy ez max. pár hónapig, de nem tud alapvetően kibújni a bőréből.


Úgy gondolom tehát, házasság előtt is voltak ennek jelei, hogy fontosabb a barátnője, mint te. Ezt le kellett volna szűrnöd házasság előtt.- szerintem.

2012. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz elképzelni.
2012. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgetnek. Te mennyit szoktál vele beszélgetni?
2012. szept. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, nem nőtt még fel rendesen, hogy az értékrendjét áthelyezze a családra, ami egy párkapcsolattal kezdődik, majd a gyerekekkel folytatódik. Gyereket akar egyáltalán? Én alig vártam, hogy a többieknek is legyen gyereke, hogy az "új témában" is értsék miről beszélek. Ezért inkább a hasonló párkapcsolatban élőkkel barátkoztam inkább. (Nem úgy a párom). A singli haverjait még mindig nehéz lekoptatni, hogy ne rángassák a baromságaikba. Tehát én kb, ugyanezzel küzdök, csak nekem a férjem ilyen. Kitartást. Próbálj programokat csinálni, hasonló emberekkel, párokkal, mint ti vagytok. Ha a barátnő magányos, és nincs párja, akkor is hívd el őt is oda, majd ráébred, hogy ő már itt égő.
2012. szept. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Normális válaszokat kérsz, de magad nem vagy képes tisztán és szépen fogalmazni? Ejha!


Több oka is lehet.


1. Beelegelt tőled.

2. Nem vált le az anyjáról és ezt az anyaképet átdobta a barátnőre.

3. Sajna nem nőtt fel: megragadt a barátnőzős korszakban, kb. 12-15 éves korban.


Mondjuk, nem ártana tisztázni, hogy van-e veled gondja, vagy a másik két pont az igaz. Az utóbbi esetben eldöntheted, hogy maradsz egy fel nem nőtt, örök kislány mellett, vagy dobod és keresel mást, akinek te vagy a legfontosabb, aztán a barátnője. Rivalizálni ne szabad! A feleségednek magának is tudnia kéne, hogy mi a fontossági sorrend, ha az ember férjes asszony.

2012. szept. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Na tegye fel a kezét, aki rajtam kívül még ezt a kérdést úgy értelmezte elsőre, hogy a feleség lesz*pja a barátnő férjét... :D
2012. dec. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es kommentesnek: :DDDDDD

Én nem így értelmeztem, de valóban a sok kettőskereszt....

nem éppen egyértelmű...

:DDDDDd

2012. dec. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!