Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérlek ne nevessetek ki. EZ...

Kérlek ne nevessetek ki. EZ nagyon fontos nekem. Normális válaszokat kérek!?

Figyelt kérdés
CSináltál már olyat 'fiatal korodba' vagy mostani tinik, hogy te nem akartál utazni (egyéb okok miatt) és befűzted a nagyszüleidet hogy segítsenek ebbe? Mármint hogy ott kéne aludnod ( a nagyszüleidnél )de meg beszéled nagyszüleiddel hogy te otthon maradsz egyedűl. Vagy mit csinálnátok? Ja,és az utazás 2 hét lenne Olaszországba. Tudom hülyeség lenne nem elmenni és világot látni..De probáljatok megérteni. VALAMI TANÁCS? ( Szüleim ezen a téren szigoruak hogy egyedűl semmikép nem maradhatok otthon ) De pont karácsonykor kell elmenni :SS Help me!
2010. dec. 20. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
mert hány éves vagy?? amúgy miért nem akarsz elmenni?? ha elmondod én megértelek, csak aztán egyedülotthon karizni..bánni fogod.
2010. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
add nekem a jegyed...a pasid miatt akarsz otthon dekkolni, mi?
2010. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha azért nem akarsz elmenni mert a haverokkal akarsz lógni oké vagy ha nem bírod annyira a nagyszüleidet oké, de minden más esetben nem vagy normális, mert az olaszok rém kedves emberek és ők kicsit másképp ünneplik a karácsonyt ha jól tudom, mi értelme otthon kuksolni ha másutt is meglesheted hogyan ünnepelnek
2010. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi kép nem hagyd ki ezt az utat mert nem tudhatod mikor láthatsz világot legközelebb. Ha meg pasi miatt nem akarsz menni arra meg csak azt tudom mondani, hogy ki fogjátok bírni egymás nélkül azt a 2 hetet ,és most ne gyere azzal a gyerekes kifogással, hogy annyira szeretitek egymást, hogy bele fogtok halni hogyha kis időt is külön kell töltenetek mert te is tudod, hogy a külön töltött idő csak szebbé teszi majd a viszontlátást.
2010. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
20:03 *5
2010. dec. 20. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!