Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már sohasem fog megbocsátani...

Már sohasem fog megbocsátani nekem?

Figyelt kérdés

A mamám egy hete halt meg, és gyötör a lelkiismeretfurdalás, mert az utóbbi egy évben nem látogattam meg. Korházba volt és nagyon leépült. Anyuék azt mondták, jobb ha inkább nem is látom úgy, meg fel se ismert volna. Viszont mióta meghalt, olyan mintha figyelne engem odafentről, állandóan magamon érzem a tekintetét. És minden éjszaka azt álmodom, hogy a temetőben vagyok, és ő felkel a sírjából. Ott áll előttem, hófehér ruhába, az arca viszont nagyon félelmetes. Rám néz és azt kérdezi, hogy miért nem látogattam meg egyszer sem. Nagyon rosszul vagyok miatta, hogyan kérjek tőle bocsánatot? Ha a menyországból figyel engem akkor azt is hallja amit mondok? :,(

13/L


2012. szept. 8. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
nem volt szép tőled, h nem látogattad! menj ki a temetőbe hozzá, vigyél virágot és mondd el neki, hogy mennyire sajnálod, amit (nem) tettél (meg).
2012. szept. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Saját magadnak nem bocsájtasz meg, semmi köze a mamádnak hozzá.
2012. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy ő már megbocsátoot neked! Igaza van az elsőnek, látogasd meg a temetőben és mond el neki mindent! Meg fogsz könnyebbülni, és elmúlik a lelkiismeretfurdalásod.
2012. szept. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lelkiismereted jatszik veled. Meg kell magadnak bocsatanod. Ha megbocsatasz magadnak, nem fogsz tobbet ilyet almodni.

En is azt javaslom, hogy menj ki a temetobe, es "beszelj" nagymamaddal.

Hidd el, o nem haragszik rad. Maximum szomoru volt, hogy nem tudott elbucsuzni toled. De meg nem keso, bucsuzz el tole a temetoben.

2012. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te bánod, hogy nem mentél, ő nem haragszik rád! A lelkiismereted gyártja ezeket a képeket. Azt javaslom, vallástól függetlenül menj el egy templomba, beszélj egy pappal. A feloldozás talán segít, és megoldja a lelki problémáid! Ha ezt nagyon szeretnéd, írj neki egy levelet, amiben mindent elmondasz, menj el a temetőbe és olvasd fel neki. Magadban kell helyretenned a dolgokat! Mielőbb!
2012. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!