Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérjek tőle bocsánatot?...

Kérjek tőle bocsánatot? Jogosan haragszik rám?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam a barátnőmmel és felhoztam a témát, hogy mi van közte és xy között (lefeküdt vele...)

Erre elkezdett hisztizni, hogy nem adok meg neki mindent meg hasonlók, de nekem ezt soha egy szóval sem említette, erre mikor befejezte a mondandóját és akartam szólni, hogy most mit akar hirtelen leköpött. Ekkor járt el a kezem... most bűntudatom van, mert még soha nem ütöttem meg nőt. Mondtam is ezután, hogy akkor legyen itt vége, de nem hagy nyugodni a lelkem...


26/F



2012. szept. 8. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

a pofon miatt mindenképp kérj bocsánatot.

számolhatsz azzal, hogy ezzel részéről vége, mert a nők nem bírják a verekedős pasikat.


amúgy, a kérdésedet nem értem, jelenleg együtt jártok, előtted lefeküdt valakivel és arra kérdeztél rá? miért?

na mindegy, ő is tartozik feléd egy elnézés kéréssel a köpés miatt...


az, hogy megütötted, ez ne is hagyjon nyugodni. ezzel foglalkozni kell, nehogy legközelebb is megtedd valakivel!

Menj, kérj segítséget szakembertől!

megtanulod kezelni a haragod, a feszültséged és egy életre hálás leszel:)

2012. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
szerintem egy pofon még nem a világ vége. ez is csak azt bizonyítja hogy nem egy fajankó vagy. Akit ilyen szinten megaláznak, annak érthető ha eljár a keze.
2012. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

az az igazi FÉRFI, aki önmagát kontrollálni tudja egy ilyen helyzetben is. :)


aki elveszti a fejét, és megüt egy nőt, az nem azt jelenti, hogy ő micsoda férfi! hanem, hogy még van mit tanulnia az életben!

2012. szept. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
te tényleg az a férfi vagy, aki vőlegényként megcsaltad a párod, aki ekkor dühében leköpött és te még erre pofon is vágtad???
2012. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
10%
Ember ez nagyon gáz =/
2012. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Off: a belinkelt kérdésbe a férfi csalta meg a nőt, itt meg a barátnő a férfit.


Nem igazán tudom, hogy ezek után mit akarsz. Kérj bocsánatot, mert nem szabadott volna megpofoznod.

Kicsit furcsán fogalmazol. Amióta megcsalt, nem találkoztatok? Megtudtad, hogy megcsal és nem akkor beszéltétek meg? Ha engem vágnának pofon, nem is kéne a férfinak kijelentenie, hogy vége, ez szerintem elég egyértelmű.

2012. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Megcsalt, dühös voltál, megütötted, mert nem elég, hogy megcsalt, még kötekedett, hisztizett és leköpött. Bőven elég ok a pofonra, hiába rinyálnak itt a feministák. Ne kérj bocsánatot, sz*rd le a fehérmájú ribancot. Örülj, hogy megszabadultál tőle.

23N

2012. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Mindketten tartoztok egy bocsánatkéréssel a másik felé. Akár folytatjátok a kapcsolatot, akár nem.
2012. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!