Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egyik baratnomet megbantott...

Ha egyik baratnomet megbantottam es most haragszik ram. De o nagyon sokszor megbantott mar engem anelkul h eszrevette volna. Most mit tegyek ismet az a helyes dontes h megint en megyek futok es bocsanatot kerek?

Figyelt kérdés
mindig en kerem a bocsanatot mar unom ha hibas vagyok ha nem vagyok megis mit tegyek?????????????
2009. márc. 10. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

A megbocsájtás szép dolog!

A bocsánat kérés is.

2009. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha fontos Számodra a barátsága, beszélj vele, kérj tőle bocsánatot, ám ismertesd vele a Te nézőpontodat is, mondd el neki, hogy ő is megbántott ekkor és ekkor. De ne veszekedj, hanem próbáljátok nyugodtan megbesélni, lehet, hoyg csak figyelmetlen volt.

VAn a dolognak kockázata, én egyszer megmondtam a magamét egy ilyen egyldalú barátságban, és a barátság azonnal megszakadt. Csak 1-2 év múlva beszéltünk újra, de barátok soha többé nem lettünk. Mivel nem gondolkozott el azon, hogy mit csinált nem is bántam.

2009. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
KOszonom a valaszokat a bocsanatot is kertem es most minden szep es ujra heppy de nem tudom h mikor lesz lekozelebb h megbant de biztos h megmondom a magamet neki es nem fog erdekelni se a baratsagunk es se semmi en tuleptem a gatlasaimon bocsanatot kertem de hanyszor meg ...?na hat eldontottem ez legyen az utolso a lakalom es en ha valamit el dontok veghez is szoktam vinni
2009. márc. 12. 18:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha legkozelebb is annelkul h eszrevenne es megbant en kitalalok,ha en tul tudtam lepni a gatlasaimon o is tegye meg es kerjen bocsanatot ha nem igaz............?
2009. márc. 12. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!