Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki a volt páromat...

Mindenki a volt páromat sajnálja, én vagyok a rossz mert elhagytam. De miért, hisz nekem se volt könnyű?

Figyelt kérdés
2 év után szakítottam vele. Amit rosszul csináltam az az, hogy nem hagytam el azonnal amint éreztem, hogy valami nem stimmel. Ő volt az első az életemben, teljesen tapasztalatlanul mentem bele a kapcsolatba, semmit sem tudva a szerelemről. Aztán mégis szakítottam, ő nagyon nem akarta hogy elváljanak útjaink. És utána én lettem a rossz az emberek szemében.. Pedig nem más miatt hagytam el, sose csaltam meg sem semmi hasonló, csak éreztem hogy valami hiányzik.
2012. szept. 9. 01:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolom valami kis településen,vagy falun laksz,ezért beszélnek rólatok...ne is foglalkozz velük!
2012. szept. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az én volt barátom "megcsalt"(nem részletezném). Mikor megkérdeztem tőle, hogy együtt akar e maradni velem, ő azt mondta, hogy ha én nem akarom nincs értelme. Én szakítottam végül de ezek után is én voltam a rossz, mert szegény hogy "szenvedett". Aztán még tett rá egy lapáttal (ezt sem részletezném, mert még magára ismer) és még így is ő a "jó kisfiú". Fellépés és előadás kérdése az egész :/
2012. szept. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen, az emberek ilyenek. Ez a legtöbb ember életében előfordul legalább egyszer, főleg, ha az első komolyabb kapcsolata, amibe rögtön több évre bent ragad. Az élet megy tovább, pár év távlatából ez meg egy tök lényegtelen dolog lesz visszatekintve.
2012. szept. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Az események gyorsan peregnek, minden csoda 3 napig tart. Ma vagy holnap történik ismét valami, és attól kezdve majd azon "csámcsog" a fél falu.

Éld a mindennapi életedet úgy, ahogyan neked tetszik, járj el a barátnőddel moziba, szórakozni stb. stb. mintha semmi sem történt volna. Most vagy fiatal, másrészt előbb utóbb csak rá kellene találnod az igazira, ne engedd, hogy rosszindulatú pletykák miatt elmenjen feletted az idő.

2012. szept. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni. Én voltam az, aki kiléptem az első házasságomból, többek között amiatt, mert a volt férjem nem volt egy családcentrikus ember, nem akart gyereket, nem akart önálló családi életet élni, ott laktunk az anyjáéknál, nem mutatta ki az érzéseit, rideg ember volt. Többek között egyébként ő hozta fel azt, hogy nekünk ez nem megy, váljunk el. Én küzdöttem sokáig, de aztán beláttam, nincs értelme. Amikor elköltöztem az anyósom szemében én volt a rossz, azzal is meggyanúsított, hogy biztosan van valakim. De eljöttem és nem foglalkoztam azzal amit mond. Én tudtam, hogy ez nem igaz. Úgyhogy ha tudod, engedd el a füled mellett vagy max. te meséld el a te verziódat azoknak, akiknek gondolod!
2012. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi 3 évig éltünk együtt nálunk. Sok vitánk volt, de mindig túlléptünk rajta. Aztán egyszer felpofozott, ott megtört bennem valami....


3 hónappal később a születésnapomon!!! összecsomagolt és elköltözött, később megtudtam, hogy 4!!! hónapja csal, de nem volt hova mennie....


Nos, ezek után a családom előadta a nagyhalált, hogy "jajj, szegény xy, mert te mennyit veszekedtél vele", nekem meg eldurrant az agyam és kb ordítva közöltem velük, hogy a szegény, szerencsétlent annyira nem kell félteni, ha simán kioszt egy pofont, meg ha ekkora gerinctelen féreg, hogy 4 hónapja mást .....szogat.


Bármit csinálsz, te leszel a rossz. Ne is foglalkozz ezekkel az emberekkel, mivel ők nem látják azt, hogy Te miért szakítottál, csak azt, hogy vége, és a srác "szenved". Kitartást kívánok neked, és erőt, hogy ne foglalkozz a rossznyelvű emberekkel.

2012. szept. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: és erre mit reagált a családod?
2012. szept. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok. Ez olyan fura nekem. látszik hogy a fiúk/férfiak jobban összetartanak (mondjuk így), míg a csajok elkezdik sajnálni szegény srácot, közben meg a csajt szapulni. Főleg a fiatalabb leányzók nagy része. Természetesen nem azt akarom mondani, hogy szakításnál csak a férfiak a hibásak, ez mindig más. Szerintem mindig azon verik le a nagyobb port, főleg ha nincs látszó indok, aki szakított. Ne foglalkozz velük, max 2 hét és lecsillapodik a dolog.
2012. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez már csak így van. Nálunk is én voltam a rossz mert ott mertem hagyni a páromat, aki mellesleg nem volt egy szent.
2012. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es.

Akkor egy kicsit jobb belátásra tértek, de néhányan még akkor is osztottak, hogy biztos az én hibám, hogy félrejárt. Nos, velük azóta egy szót sem beszéltem.


6-os voltam. :)

2012. szept. 13. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!