Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt mondják, könnyű bekerülni...

Azt mondják, könnyű bekerülni a rossz társaságba. Csak én vagyok ennyire béna? Hogy tudnék végre bevágódni egy ilyen társaságba?

Figyelt kérdés

pár .. már idéző jeles "haverom" bekerült a rosszba.. 1-2 ember már túlzásba is viszi..

de én csak annyira szeretnék bekerülni egy ilyen társaságba, hogy együtt eljárjunk bulizni, hívjanak engem is, ne én nyavajogjak, hagy menjek.. de nem megy.. aki ilyen társaság nem tudok beilleszkedni, mert ők is úgy jöttek össze, hogy elmentek bulizni, és szépen lassan összehaverkodtak.. de hát ha nincs kivel én nem tudok menni..

az osztályomban is megvan ez a pár ember.. meg az évfolyamon is.. de nem.. akik az osztályomba ilyenek, nagypofájú bunkók, próbáltam kicsit benyalni, de ennyi mélyre már mégsem süllyedek.. évfolyam társakra meg nem akarok nyolmulni..


tudom, hogy hülye vagyok, de én ezt szeretném :(



15/f

mellesleg pesti vagyok


2009. dec. 28. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyedül nem is igen fog menni.

Keress valami társaságot akikkel eljárhatsz, aztán lehet kapcsolatokat építeni minden irányba. Rám hallgatsz a rossz társaságot kerülöd, felszínes, rossz drogos csürhék.

Talán járj le egy konditerembe, ott mindenki haverkodik, és ott lehet igazán durva arcokkal ismerkedni.

2009. dec. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább kerülni kéne az ilyen rossz társaságot.

Mint mondtad, te csak bulizni szeretnél velük, vagyis nem is akarsz velük lenni.

Keress olyanokat akik nem a "nagypofájú bunkók" közé tartoznak, de azért eljárnak bulizni.

Hidd el ilyenek is vannak ;)

És ne akard benyalni magad mert akkor csak lenézést kaphatsz. Próbáld meg önmagadat adni és magabiztosságot sugalni. És hidd el, ha így teszel, téged fognak keresni.

2009. dec. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyere át, szívesen elvezetlek az alvilágba!
2010. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!