Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elviselni anyámat....

Nem tudom elviselni anyámat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Annyira elegem van már belőle pár hónapja de nem tudom hogy miért. Idegesít a jelenléte a hangja és minden amit csinál amikor hozzám szól vagy ér figyelnem kell magamra nehogy túl csúnyát mondjak mert valamiért leordítom a fejét és később megbánom de nem kérek tőle bocsánatot. Néha úgy érzem hogy tök jó lenne ha történne vele valami vagy nem lenne. Nem kívánok neki rosszat és azt se akarom hogy eltűnjön mert szeretem. A hugom azt mondta hogy sokat panaszkodik és néha szokott sírni miattam mert mennyire rosszul esik ez neki. Nekem meg az amikor tudom hogy a hátam mögött beszél ki, ha nem tetszik valami akkor nekem mondja. Amikor hallom hogy rólam van szó akkor rákérdezek és azt mondja hogy semmi. Valamiért nem tudok vele normálisan beszélni csak bunkón. Miért?

16/F


2012. szept. 9. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert serdülsz, mert azt hiszed már nincs rá szükség. Idővel kinövőd, és lesz idő amikor sírni fogsz férfi létedre mert hiányzik, és régen nincsen már az élők között.
2012. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát jó, hogy a hátad mögött beszél, amikor fél hozzád szólni, nem hogy elmondja neked a problémáját...Nekem is volt ilyen csak az apummal, de nekem volt is rá nyomós okom. Szerintem menj oda anyudhoz és öleld meg, hogy tudja igazából te szereted, mert szerintem szereted. Csak ingerült vagy és a hozzád talán legközelebb állón töltöd ki. Szeresd anyudat amíg van. Sok gyerekkel nem is törődik , de veled igen. 16 vagy sok változáson mész át. Tedd túl magad azon, hogy anyudat utálod valami miatt, aminek az okát se tudod. Gondolom ciki lenne, ha anyuddal eltöltenél egy napot. (félsz, hogy a haverok meglátnak vele és mit fognak gondolni stb..)de mégis azt javaslom, hogy tölts el vele egy napot(segíts neki főzni vagy ilyesmi):)
2012. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

állj anyud elé és mond ezt:


Drága édesanyám ne haragudj rám, tombolnak bennem a hormonok és nem tudom irányítani az érzéseimet. Szeretlek, és sose akartalak megbántani, és kérlek fogad el, hogy most ilyen korszakon megyek át. Tekintsd úgy a dolgaimat, mint ha egy lány lennék aki éppen menstruál.

2012. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nemgáz de előre tudom hogy csak veszekednénk.
2012. szept. 9. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért tudsz vele bunkón beszélni, mert egy bunkó kis pitsa vagy, anyád helyében én már a sz@rt is kivertem volna belőled - már bocsánat - hogy vegyél vissza az arcodból... és nem mentség erre, hogy jajj a hormonok...
2012. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne így áll hozzá, hogy veszekednétek:) meg nem direkt csinálja. Ha meg ideges leszel tőle nagy levegő...:D

Ha anyud így szeret ne csesz el:D

2012. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De konkrét bajod nincsen vele ahogy látom, egyszerűen csak irritál mert hü.lye vagy! Az első válaszoló nagyon jól elmondta a lényeget, lesz még idő mikor sírni fogsz, hogy most ilyen voltál vele. De kinek beszél ki? Miért baj, ha a családon belül megbeszéli a gondjait veled kapcsolatban? Hozzád nem tud fordulni, mert idegbeteg vagy. Foglalkozik veled, örülj neki, más gyereket üt, ver az anyja, Te szerencsés vagy!
2012. szept. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kedves 5.válaszoló. Te elolvastad a kérdést is, vagy csak a válaszokat. Csak mert a kérdező nem csaj, hanem pasi :D

kedves kérdező! Ne izgulj, ez múló állapot. Próbálj meg anyuddal beszélgetni hogy megértsétek egymást. Mindenkinek vannak hibái, de mindent meg lehet beszélni. Sz@r lehet neked is ez az időszak, viszont anyudnak is az. Beszélgessetek minél többet én ezt tanácsolom :)

a templomajtóknak meg üzenem, hogy nyugodtan lepontozhattok :P

28/N

2012. szept. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Venuss válasza:
Ne veszekedj vele! Kèsöbb bánni fogsz minden egyes rossz szót.. èn mindenemet odaadnám csak mèg egyszer átölelne... de sajnos ez kèt ève csak álmaimban törtènik meg.... 26/L
2012. szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!