Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom elviselni anyámat!...

Nem bírom elviselni anyámat! Ez nem normális viselkedés, igaz?

Figyelt kérdés
Állandóan itt áll a hátam mögött ha gépezek. nem tudom egy nyamvadt e-mailt megirni a barátnőmnek,vagy az iwiwemet meg nézni,semmit sem! Többször egkéárdeztem már tőle,h most mért áll itt,idegesít. Ilyenkor nem válaszol,és felhuzza az orrát. Már próbáltam én is azt csinálni amit ő,de akkor meg rám ordít h huzzak el a háta mögül.
2010. ápr. 10. 15:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Mond neki, hogy húzzon el ő is!

Egy anyuka!

2010. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem normális az anyukád...
2010. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

De akkor m,eg velem ordítozik,h kidobja a gépet,meg stb...

Olyan idegesítő!!

De akkor legalább mondanűá azt h álljak fel,mert ő is ide akar ülni. De nem addig áll itt a hátam mögött,amig be nem zárok mindent és fel nem kelek a gép elől. Ez akkor is igy van ha 10 perce vagy egy órája ülök itt a gép elött

2010. ápr. 10. 15:53
 4/24 anonim válasza:
94%
az enyém is ilyen XD
2010. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
és te mit csinálsz vele?
2010. ápr. 10. 15:54
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Mondd neki hogy bocs de zavarsz és menj ki.
2010. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

mond azt hogy sérti a magánszférád..nekem is szokta csinálni,hogy pl. bejön a szobámba és szét néz.és bambul..

megkérdezi mit csinálok :D vagy állandóan figyel,rohadt idegesítő tud lenni..és ha meg megkérdezed,vagy szólsz..

akkor ő van megsértve :D én ezt nem értem..

2010. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

Mondd el neki kedvesen persze, hogy zavar, ha ott áll. Nyugtasd meg, hogy nem csinálsz semmi rosszat. Kíváncsi és rajtad akarja tartani a szemét, mert oly sok ismerkedési és más lehetőség is van a neten, amitől az anyák azért féltik a lányukat.

Nyugtasd meg. Ha kedves és őszinte vagy, akkor bízni fog benned, és nem fogja minden pillanatodat ellenőrizni a neten.

2010. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
egy anyuka voltam
2010. ápr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Utolsónál a pont!
2010. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!