Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak szeretik a magabizto...

Rs. kérdése:

A férfiak szeretik a magabiztos és a határozott nőket?

Figyelt kérdés
Kavartam egy sráccal.. és elbasztam vele, mert gyerekes voltam stb.. Amit be is ismerek! Tanultam a hibáimból.. Viszont, mióta mondta, hogy csak barátok legyünk.. Jobb a kapcsolatunk, mikor találkozok vele, bókol, meg a combomat fogja meg stb.. És, hogyha megkérdezném tőle, hogy akkor most mi legyen az gáz? Mert én szeretném megnyerni ezt a csatát..
2012. szept. 10. 21:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha megakarod nyerni a csatat, hagyj meg egy kis idot a dolognak had forrja ki magat. Ha eleg ugyes vagy meg sem kell nyerned... magatol feladja a harcot ;) :DD
2012. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. :))
2012. szept. 10. 22:08
 3/17 A kérdező kommentje:

De mire érted ezt a "forrja ki magát a dolgot"?.. Úgy érted, hadd csajozzon addig is?


17/L

2012. szept. 10. 22:19
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

"Mert én szeretném megnyerni ezt a csatát.."

Alig vagy ostoba xD

2012. szept. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell játszmázni és csatázni.Ha igazán érdekled,a dolgok maguktól alakulnak majd.Ne erőltess és sürgess semmit sem!Ne légy rámenős,és hagyd,hogy Ő hódítson meg Téged!
2012. szept. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Ugyan arra ertettem amit az utolsi gyonyoruen leirt neked. Ha elsieted a dolgot nem mesz vele semmire. Viszont ha ido adsz a dolognak talan lehet meg eselyed.
2012. szept. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

A férfiakat marhára nem érdekli ha egy nő magabiztos


Ott ba*ztad el hogy még nem sz*ptad le

2012. szept. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Igen, ha valóban azok.


Azt nem, aki agresszív, túlkompenzáló hisztike, aki férfibb akar lenni a férfinál és minden piszlicsáré ügyből harcot akar provokálni. Aki valóban magabiztos és erős, határozott ember, az nem harcol állandóan, csak akkor, amikor kell. Akár férfi, akár nő.


Kedves Kérdező, a szerelem, a párkapcsolat, az együttélés nem háború, nem harc. Hol pihenjen meg az ember a Világgal való mindennapi csatázások után, ha még az otthona, a hátországa is háborús övezet?

2012. szept. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ja úgy gyerekes...Félre értettem:D:D:D

Azt gondoltam gyereked van:D:D

Még reggel van!

2012. szept. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, van még mit komolyodnod...
2012. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!