Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy erős,...

Miért van az, hogy erős, határozott, magabiztos emberek mellett egy darab sz@rnak érzem magam?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez attol fug hogy te milyen ember vagy
2012. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, ak özelükben komplexusom van.
2012. márc. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szerintem ez majdnem mindenkivel így van aki esetleg nem olyan határozott, magabiztos.
2012. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja,de rohadt sz@r érzés! Visszafogottabb embereknél nincs is gond, de amint egy erősebb jellemmel találkozok mindig előjön a kisebbségi komplexusom ami nagyon rossz tud lenni!
2012. márc. 29. 20:58
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez igy szokott lenni normalis embereknel a magabiztos szemely azt uzeni a kulvilag fele hogy jobb vagy nagyobb mint masok
2012. márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

jaja, én is így vagoyk, de az a vicc az egészbe hogy a magabiztosnak elhiszed hogy jobb ,míg a bizonytalannak nem


holott a kettő között nem feltétlen van kapcsolat..lehetsz úgy magabiztos hogy nem tudsz semmit, és lehetsz úgy határozatlan hogy ügyes vagy nagyon sok mindenben.

adottság,jellem az ami meghatározza.elvileg lehet rajta változtatni ,de én vmit nagyon elcseszek, mertm ár régóta vagyok ebben a változó korszakban de nem mutatok egyértelmű javulást:\

2012. márc. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

mert olyankor nincs melletted, aki erősít


pl én másodpercek alatt megsemmisülök ilyenkor, de ha ott van a barátom, aki pl velem büszkélkedik a magabiztos ember előtt, hirtelen már egy szinten vagyok mindenkivel önbecsülésben.

2012. márc. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
kedves kérdező én is ugyanilyen vagyok... erősebb okosabb és tapasztaltabb ember mellett eltörpülök, és megalázkodom is néha ami piszok rossz mert azt érzem hogy más is tudok lenni. Más, gyengébb embereken pedig úgy érzem én vagyok a dominánsabb, és ők gondolják azt rólam, amit én gondolok erősebb jellemű emberek közelében.
2012. márc. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as asszem mi nagyon hasonlóak vagyunk, erős jellemeknél eltörpülök, senkinek érzem magam míg nálam gyengébbeknél és is dominánsnak érzem magam. Ez miért lehet?! (az erőset és a gyengét nem fizikai erőre értem)
2012. márc. 31. 16:58
 10/15 anonim ***** válasza:

(előző, 8-as vagyok) nekem van pl egy kollegám, aki folyton egzecíroz, cseszeget, parancsolgat, és nem merek neki visszaszólni,pedig munkakörileg egyenlő rangúak vagyunk, és ahelyett hogy visszaszólnék neki, meghunyászkodom, és engedelmesen bólogatok. Fogalmam sincs miért van ez, van benne valami erős energia ami túl nagy hogy elnyomhassam. Sajnos mindig volt egy két ember a különböző életszakaszaimban akik szinte manipulálni tudtak, és olyan kicsi voltam mellettük mintha nem is ember lennék.

Szerintem mindenki érzett már hasonlót egyes emberek előtt. Én hiszek afféle aurákban, az egyén körülötti energiákban, és abban hogy ezek az energiák mindenkire máshogy hatnak. No persze az önbizalomhiány is lehet az oka. Rossz gyermekkor, szigorú szülők... magamból kiindulva. Együtt kell élni vele, felnőttként már ebből nemigen lehet változni.

2012. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!