Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hutlen volt a parod? Te...

Hutlen volt a parod? Te megtudtal bocsajtani? Tudsz ujra hinni neki?

Figyelt kérdés
Olyanok velemenye erdekelne elso sorba akiket mar egyszer becsaptak, megcsaltak v kis idore "lecsereltek". Mukodhet e meg egy ilyen utan a kapcsolat? Helyre lehet e hozni?
2012. szept. 11. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbáltam újra bízni benne, de mivel kiderült, hogy továbbra is voltak nőügyei, ennyi volt.
2012. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
nem, ha hűtlen lenne biztos h semmilyen körülmények között sem bocsátanék meg neki, és nem hinnék neki újra. nem vagyok olyan naiv mint egyes nők.
2012. szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem sokkal a szülés után. Elhittem azt a marhaságot, hogy "biztos nem adtál meg neki valamit". Lefogytam, minden nap sminkelte, vettem új ruhákat, heti 1x volt gyerekmentes esténk, esténként kérdeztem a munkájáról, heti többször volt szex stb. Újra megcsalt.
2012. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Igen, párom ivott egy buliban és lefeküdt egy nővel. Ezt senki se látta, szóval nem lett volna honnan megtudnom. De ő, mivel emlékezett rá, és a lánnyal is megbeszélték utána, tudta mit tett, és őszintén elmondta. Bocsánatot kért. Megköszöntem neki, az őszinteségét, és figyelmeztettem, hogy ez volt az Utolsó alkalom, különben mehet isten hírével. Eddig tiszteletben tartotta ezt.:) Azóta ugyan olyan a kapcsolatunk, mint régen. Helyre hozni... Nos, erre azt tudom mondani, hogy megbocsátani szabad, de felejteni nem.
2012. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Kedves utolso!

Ismerem a mondast. De, hogy lehet ugy tovabb folytatni, hogy nem felejtesz? Ujra es ujra eszembe jutnak dolgok aztan nem tudok ugy viszonyulni hozza... Akar, hogy igerget. Probalok hinni de nem mindig tudok. Hogy lehet ezt kezelni? Lehet e egyaltalan?

2012. szept. 11. 18:25
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem tud felejteni az ember, ha pillanatnyilag meg is bocsátanék, egy vitánál magamat ismerve felhoznám, vagy csak ha szurkálni akarnék. Innentől kezdve meg halott az ügy! Nem csaltak még meg (vagy is nem derült ilyen ki), olyan volt hogy szakítottunk kicsit, addig neki volt valaki, azt sem tudtam elfelejteni, fel is jött időről időre. Szóval én nem bocsájtanám meg senkinek, azonnal lapát, nem bíznék, nem hinnék neki többé.
2012. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert úgy vagyok vele, hogy ha egyszer megteszi, megteszi kétszer is. Ha mégse így lenne, akkor sem tudnék már benne bízni igazán, így meg már semmi értelme se lenne a kapcsolatnak. Mondom ezt az eszemmel, de tudom a szív mindig bízik, nem könnyű.
2012. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem megcsalt a párom a kapcsolatunk elején, amit ő akkor nem is tartott kapcsolatnak, én viszont igen.

Mindez decembertől februárig tartott, mi pedig hivatalosan áprilisban döntöttünk úgy, hogy együtt leszünk, de már decemberben csapta a szelet, úgy éreztem, hogy együtt vagyunk, bár tény...kimondva nem volt és mivel távkapcsolatot nem akartunk, úgy volt, hogy januárban vége is lesz. De aztán áprilisban megbeszéltük, hogy inkább együtt, de távkapcsolatban, mint külön, mert nem tudtunk elszakadni egymástól. Azóta is imádjuk egymást, az összeköltözést tervezgetjük.

Megbocsátottam és felejtettem. Majd kiderül, hogy az idő engem igazol-e. Mindenesetre, nem szeretném semmilyen vita közben felhozni, hiszen úgy nem lenne értelme, magamban is próbálom lezárni, elfelejteni.

Remélem nagyjából érthetően fogalmaztam.

Neked kell tudni, hogy mennyire volt egyedi az eset, hogy egyébként mennyire hűséges, megbízható, érzed-e, hogy szeret :)

Sok boldogságot neked, akárhogy is döntesz :)

2012. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 TOMAtm ***** válasza:
egy megcsalás után már sztem nem lesz ugyanaz egyik kapcsolat sem.a dolog titka:nem szabad túl komolyan venni az életet,egyszer úgyis vége lesz.
2012. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ket opcio van:

- nem birja ki a kapcsolat, mert egyszeruen nem volt a megcsalasnak miertje, vagy nem lehetett felderiteni, hogy egyaltalan hogy juthatott el a kapcsolat odaig, esetleg a miertje siman a megcsalo mentalitasabol fakad, amivel altalaban nem lehet mit kezdeni. Ebben az esetben a bizalom sohasem fog visszajonni, erolkodni lehet, de igazan jo mar soha sem lesz a kapcsolat.

- vannak konkret tenyek, tortenesek, esemenyek, ami ravezette a kapcsolatot arra a rogos utra, hogy barmelyik fel harmadik fele nyitott. Ha biztosak vagytok abban, hogy meg egyszer ilyen jellegu leepules nem fordulhat elo (mert ez nem egy rovid folyamat szokott lenni, hanem igen hosszu, ami alatt mindket fel neman hallgat a problemairol es homokba dugja a fejet, mintha minden tok jol mukodne csak mert nem veszunk rola tudomast). Ha megis elkezdodne, akkor tudod, hogy eszre fogjatok venni mar az elejen es orvosolni fogjatok a dolgot hamar, ha nem sikerul, akkor pedig el lehet koszonni egymastol es belatni, hogy nem mukodik. Erre az esetre igaz, hogy mindket fel boven megfizeti a tanulopenzt, ertelmes ember tanul a sajat hibajabol. A megcsalo es a megcsalt is. Ekkor mukodhet az, hogy a kapcsolat lehet meg jobb, erosebb, a felek pedig sokkal tapasztaltabban allhatnak egymashoz.


Nekem a masodik esetben volt reszem. Nem azt mondom, hogy kellemes volt, de utolag tisztan lattam, hogy nem en voltam a ludas, de ha epp nem kakilom le majd ket even keresztul, hogy a hazassagunk nem fejlodik, sot, stagnal, majd romlani kezd, hanem mar az elejen tettem volna ellene (ferjem altal volt akkor meg boven kezdemenyezes, csak a nagy elfoglaltsagomban ezzel nem volt idom foglalkozni), akkor a ferjem el sem jutott volna odaig, hogy masban meglassa a tarsat.

A ferjem pedig tisztan latta, hogy mekkora patkany volt es a tortentek utan hosszu-hosszu ideig nem igazan birt tukorbe nezni. Okkal. Nem hinnem, hogy ujra bele kivan lepni ebbe a hibaba, mert ez neki sem volt egy boldog idoszak, annyira sz.r passzban meg soha nem volt, ez latszott rajta kivul-belul.

2012. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!