Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti meg tudnátok bocsájtani?...

Ti meg tudnátok bocsájtani? Hogyan tudnám kevésbé szeretni?

Figyelt kérdés
Van 3 Gyermekem, 2 közös a Párommal. A két közös nagyon apás. Én imádom a páromat és tudom, hogy el kellene válnunk, de sajnos nem tudok Tőle elszakadni. Szóval a problémánk oka a nagy Fiam, Akivel Párom sajnos sehogy sem tud kijönni. Fiam is rossz, szófogadatlan. De Párom sajnos már levesbe dugta a fejét, megütötte a fejét, stb...
2012. júl. 10. 15:11
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
48%
Nem csak nálatok élő konfliktus ez, a nagyfiúk sok esetben így viszonyulnak az új "apukához". Az meg mit tehetne szegény? Tűri, vagy fegyelmezni kezd... te kinek a pártjára szoktál állni ilyen helyzetekben?
2012. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
42%
Miért is kéne elválnotok? Mert történetesen van egy makacs, makrancos nagyfiad, aki lázad? Tessék megnevelni, nehogy már a "takonypóc" kölyök diktáljon két felnőtt embernek...!
2012. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

A Fiam nem volt nagyfiú még, amikor megismerkedtünk Párommal.

Én vagy senki vagy a Fiam pártjára szoktam ilyenkor állni. Párom szerint ezért lett rosszabb a Fiam.

2012. júl. 10. 15:27
 4/41 anonim ***** válasza:
55%

Hát, ha valaki a levesbe nyomná a gyerekem fejét, vagy megütné, nem hiszem, hogy szóba állnék vele az életben. Neked nem a gyereked a legfontosabb?

Ezzel nem azt mondom, hogy csak ő számítson, de azért mindennek van határa...

2012. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Hogyan neveljük meg, ha nem hallgat se a jó szóra, sem a kiabálásra?
2012. júl. 10. 15:29
 6/41 anonim ***** válasza:
80%
Jó kérdés, de a legvalószínűbb, hogy addig kellett volna ezt a kérdést feltenni, amíg még kisfiú volt, és egy jó gyerekpszichológussal lehetett volna kezeltetni.
2012. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves a fiad?
2012. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

De a Gyermekem a legfontosabb, de

1., van két közös Gyermekünk is, Akiknek Ő az Édesapja

2., nem tudom hogyan tudnám a Páromat kevésbé szeretni?

Ha erre tudtok tanácsot adni, megköszönöm.

2012. júl. 10. 15:32
 9/41 anonim ***** válasza:
54%
Igaza van az első két válaszolónak. Ez nem ok a válásra. Főleg ha szeretitek egymást. A 'nagyfiú' biztos különcnek érzi magát,hogy neki nem az igazi apja. De ezt el kell fogadnia. És ebben nem feltétlenül a kölyök a hibás..Ilyet,hogy levesbe dugja a fejét?! Csak mert rossz?! Nem tudom de ez engem elborzaztana attól a férfitól. Időt kellene adni a fiúnak,és a párodnak kezdeményezni felé..Egy közös programmal,stb. De azzal,hogy bántja csak mégjobban elijeszti a fiút,szerintem.
2012. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
82%
Natehát. Hány éves a fiad?
2012. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!