Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfogja ezt valaha bocsájtani?

Megfogja ezt valaha bocsájtani?

Figyelt kérdés

Állattartással foglalkozunk.Én voltam tegnap éjjel a telepen és nagy hibát követem el.Éjjel el vannak engedve a kutyák.Kijöttem az épületből és nem csuktam rájuk az ajtót.A barátnőm felhívott,hogy kijönne hozzám,és én be szaladtam érte.Mikorra vissza értünk,a kutyák bementek és kiteregettek rengetek állatot.Rengeteg elpusztult,és rengeteget megharapdáltak.Én persze közéjük mentem,de akkor sem hagyták abba,annyira benne voltak,még ez idő alatt is,mikor küzdöttem velük.Borzasztó kárt csináltam.Kihívtam édesapám a telepre,amikor ő oda ért és meglátta,elküldött és azt mondta,hogy takarodjak és nem is akar látni.Jobbnak láttuk ha eljövünk.De a teleptől nem messze meg álltunk,és láttam hogy az alkalmazottak szállingóznak.Édesapámat szerződések kötik,és most édesanyám azt mondja úgy nézz ki,hogy az alkalmazottak nagy része munka nélkül marad,és édesapámnak is mindent újra kell kezdeni.Borzasztó bűntudatom van,azóta igaz édesapám alig volt itthon,de nem is merek a szeme elé kerülni.Nem kezdő voltam,hogy arra lehetne fogni,évek óta ott dolgozom.


23/F


2012. júl. 30. 21:07
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Az még lemaradt,hogy édesapámmal nagyon jó kapcsolatunk volt.Nem az a fajta apa,fiú viszony,ahol nem tűrik meg egymást.
2012. júl. 30. 21:11
 2/21 anonim ***** válasza:
31%

És már megint nő miatt történt a baj...:P

Elég szomorú, de legalább belátod, hogy hibát követtél el. Kérj bocsánatot, és próbálj meg a helyreállításban is segíteni. Biztos, hogy mély seb, és nehezen fog begyógyulni.

2012. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Meg fogja. Tudnia kell, hogy hibát mindenki követ el, mert emberek vagyunk. Nem direkt tetted. Valószínűleg dühében beszélt úgy veled.

Szerintem ne bújj el előle, hanem kérdezd meg, mit tehetsz azért, hogy jobb legyen.

2012. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%

tévedni emberi dolog.

Hátha nem olyan nagy a kár.

Biztosítás nem volt?

2012. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy meg fogja-e bocsátani, nem tudhatjuk. Tényleg nagy kárt csináltál, szerintem a szeme elé kellene kerülnöd, és felajánlanod a segítségedet. Állj be dolgozni, vagy vállalj extra munkát, és adj haza pénzt, törlessz. Felnőttként kell kezelni.
2012. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
menj el dolgozni és fizesd meg a kárt.tök jó h bűntudatod van meg minden,de tenni kell valamit, ne csak üres szavak legyenek.ha látja az apád h felelősséget vállalsz a hibádért és helyrehozod nem hiszem h sokáig tart a harag.de ne hagyd szarban ha már te hibáztál
2012. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

Egy igazi családi kapcsolatban nem a pénz körül forognak a dolgok és találtok megoldást. legjobb lenne, ha látná, hogy mindent meg tehess, hogy visszaszerezd azt az állatállományt ami volt.

"IgenNemes"

2012. júl. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.Nagy a kár.Édesanyámmal beszéltünk és neki mondta édesapám futtában,de 10millió felett van a kiesés véget,az állatok olyan stressznek lettek kitéve hogy nem termelnek,egy ilyen állományt pedig újra termelésre állítani csak új állatokkal lehet,ami minimum 6hónap mire megfelelően termel.Szóval,én nem csak a pillanatnyi kárt nézem,hanem hogy hosszú távon milyen ki eséssel jár.
2012. júl. 30. 21:23
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
nem nő miatt van már megint, hanem azért mert a férfiak nem tudnak gondolkozni.
2012. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, engem ebben a kérdéskörben leginkább az alkalmazottak munka nélkül maradása nyomasztana, mert kérdés, hogy nekik van-e annyi tartalékuk, amivel kihúzzák a telep újraindulásáig. A mezőgazdaság jó ideje nem a kiemelkedő jövedelmezőségéről híres, általában még a normális munkáltatók sem tudnak magas béreket fizetni, amiből az emberek tartalékolni tudnának.
2012. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!