Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed, arról, hogy...

Mi a véleményed, arról, hogy Varga István azt mondta, hogy a nők térjenek vissza a gyerekneveléshez és 4-5 gyereket szüljenek? (videó lent)

Figyelt kérdés

[link]


Az őszi ülésszak első napjának éjszakáján-létszámát tekintve-családi körben zajlott a vita arról, hogy szülessen-e külön törvény a csládon belüli erőszak büntethetőségére vonatkozóan. A Fidesz vezérszónoka, Varga István azt mondta, hogy ha a nők visszatérnek a gyerekneveléshez és 4-5 gyereket szülnek, jobban meg lesznek becsülve, így a családon belüli erőszak kérdése fel sem fog merülni.Erre a kijelentésre reagáltattunk női képviselőket.



2012. szept. 11. 20:50
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%
Neked ki és mennyit fizetett ezért a hozzászólásért?
2012. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
86%

22:14 Éz igy szép és jó LENNE HA ELÉG LENNE EGYETLEN FIZETÉS A NORMÁLIS(!) EMBERI(!) ÉS TELJES ÉRTÉKŰ ÉLETRE(!)

De amig nem lehetsz beteg, mert nincs pénzed orvosra, és a nőnek ha akar, ha nem, muszáj melóznia,mert csak úgy tudnak a létminimum fölött kicsivel(!) megélni, addig ez a "első a család" duma NEM JÁRHATÓ ÚT!!!!!!!!


Más:

Hagyni kell a nőket érvényesülni, mert nem vagyunk egyformák.Én pl szivesen ülnék itthon gyerekeket nevelgetve, de nem tehetem meg, mert kell a pénz+ nem is szülhetek.Pénzem meg nincs kezeltetni magamat.

Ha a férjem a Vargára hallgatna, akkor engem péppé lehetne verni?!

Na azt már nem!

Előbb vágom el a torkát...

2012. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
92%
18ra értettem
2012. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
89%
Már ott is bukik az egész, hogy Varga Pista azt se tudja, mi az a családon belüli erőszak. Mert hogy nem csak a nők szenvedik el, az biztos. Tudom, hogy a NANE azt szereti hangoztatni, hogy csak 5%-ban férfiak az áldozatok, de a NANE sok egyéb számmal is dobálózik, amit sehol nem támasztanak alá. Ellenben hivatalos statisztikákból, rendőrségi és ügyészségi adatokból kiderül, hogy jócskán vannak férfi áldozatok is. Például évente átlagosan 49 nő és 27(!) férfi hal meg így, ki hinné? Ezt, hogy oldaná már meg, ha nők 4-5 gyereket szülnének? Maximum a sok gyerek miatt még kimerültebbek, idegesebbek, agresszívabbak lesznek az erre egyébként is hajlamosak és többet kap a gyerek is, meg az ura is?
2012. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
100%

"monnyon le!"


De tréfán kívül: Eszetlen, felelőtlen, agresszív és lenéző a nőkkel szemben. Ha a kormánypártba szorult egy kis tisztesség, lemondatják a posztjáról, haladéktalanul.


Mégis mit képzel magáról ez az alak? Ha én meghúzom magam otthon, csak szülök, nevelek, szülök, nevelek, akkor esetleg megúszhatom, hogy a férjem hetente sz.rrá verjen?


És miután felneveltem ennyi gyereket, azután megvalósíthatom magamat? Mert biztosan tárt karokkal fogadnak majd a munkaadók egy már nem túl fiatal, munkaritmusból rég kizökkent, tájékozatlan, elavult képzettségű nőt. Röhej!

2012. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy komplett idióta mondhat ilyet! De a legjobb az volt, hogy szülj 4-5 gyereket, aztán majd megvalósíthatod magad mindenféle jó kis munkahelyen! Na ebből is látszik hogy ez a pasas és a kormány is NEM EBBEN A VILÁGBAN ÉL!!!
2012. szept. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
92%
Röhej, még 1 gyerekkel se vesznek fel a munkaadók nem, hogy 4-5 gyerekkel. Komolyan nem tudom, hol a jó büdös pi.csába élnek ezek a nyomorultak? Dühítő már ami itt van!!! Minden sz@rt kitalálnak csak nekik jó legyen. A saját fizetésüket mi a kú.rva életért nem csökkentik végre, mikor az emelését kell megszavazni, akkor mindnek fenn a keze, egyik se alszik! Ezeket az embereket volt kár megszülni, annak idején kellett volna ilyen tanácsokat adni a népnek, hogy miért ne szüljön ennyi barmot a világra!
2012. szept. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
69%

Hogy a francba vállaljanak a magyar nők 5 gyereket amikor még egyet sem tudnak eltartani mert nem győzik fizetni az adókat?


Mert a cigányoknál már megint más a helyzet,ők kapnak mindenféle támogatást még akkor is ha nem dolgoznak

2012. szept. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint ez az ember retardált.
2012. szept. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
92%

"Mert a cigányoknál már megint más a helyzet,ők kapnak mindenféle támogatást még akkor is ha nem dolgoznak"


Te is kapnád a támogatást ugyanúgy, ha potyogtatnád a gyerekeket, nem színre osztják, a különbség mindössze annyi, hogy cigányék gátlástalanul mennek is, ha segílykét remélnek, meg nekik elég is a támogatás arra, hogy fenntartsák azt az életszínvonalat, ami nekik megfelel. Értsd putri, retek, mezitlábas retkes purdék, omladozó fal tv tányérral stb. Előtted is ott a lehetőség, csak bizonyos szint felett ez nem felel meg.

2012. szept. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!