Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed, arról, hogy...

Mi a véleményed, arról, hogy Varga István azt mondta, hogy a nők térjenek vissza a gyerekneveléshez és 4-5 gyereket szüljenek? (videó lent)

Figyelt kérdés

[link]


Az őszi ülésszak első napjának éjszakáján-létszámát tekintve-családi körben zajlott a vita arról, hogy szülessen-e külön törvény a csládon belüli erőszak büntethetőségére vonatkozóan. A Fidesz vezérszónoka, Varga István azt mondta, hogy ha a nők visszatérnek a gyerekneveléshez és 4-5 gyereket szülnek, jobban meg lesznek becsülve, így a családon belüli erőszak kérdése fel sem fog merülni.Erre a kijelentésre reagáltattunk női képviselőket.



2012. szept. 11. 20:50
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%
49, az előző hozzászólása után kicsit félve merem leírni :) Egy multinál dolgozom, 16 évesen diákmunkán kezdtem, 18 évesen felvettek állandóra, idővel saját csapatom lett, amihez sok felelősség és elég tisztességes fizetés járt. Sajnos ott kellett hagynom az állásom, mert az orvosi mellett még így sincs sok időm, hogy egy részben hasonló területen van diplomám (mérnök vagyok), de én azt gondolom, hogy úgy, hogy közelebb voltam a húszhoz mint a harminchoz ez igenis szép karrier.
2012. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen kiakadtam. MIEZMÁR? Komolyan miért kellett ide születnem? Szüljek 5 gyereket és akkor nem ver meg a férjem,közben meg éljek meg 50 ezerből...
2012. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 A kérdező kommentje:

Én sem értem, hogy hogy kellene a magyar nőnek 60 ezer forintocskából megélnie a gyerekeivel együtt akiket szül?

Amikor a gázszámla olyan 45-50 ezer forint télen.

2012. szept. 14. 22:35
 54/54 A kérdező kommentje:
2012. szept. 17. 08:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!