Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lennétek együtt olyan férfival...

Lennétek együtt olyan férfival, aki kedves, rendes, akiben feltétel nélkül meg tudt. K bízni, aki mellett biztonságot éreztek, érzzitek hogy nem fog cserben hagyni stb, de nem vagytok szerelmesek, nem vonz?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 15:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Együtt voltam egy ilyen férfival, és nem tudtam megcsókolni, nem bírtam a közelségét, érintését stb. Miért, nem tudom, mert a többi látszólag stimmelt. Külső szemmel tökéletes pár voltunk.
2012. szept. 12. 15:18
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az egy dolog, hogy szerelemre is szükségem lenne, de ha nem is vonzódom hozzá, akkor végképp halott ügy.
2012. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha megkívánsz valaki mást vagy esetleg szerelmes is leszel, akkor mit csinálsz? Elhagyod vagy folyton félrejárogatsz. Esetleg elfojtod a vágyaidat. Vele meg olyan leszel az ágyban, mint egy darab fa. Nem szereted viszont és ezt meg fogja érezni, megalázó lesz neki. Sehogy se jönnél ki jól.
2012. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem vonz, sott taszít az illeto, akkor nem lehet vele lehuzni egy életet.
2012. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már szakítottunk. Egyébként nem hiszek ebben a kémia dologban, illetve nem hittem, de lehet benne valami mégis.. Hisz ha kérdeztek mi bajom volt vele, egyszerűen taszított, mintha 2 azonos pólusú mágnest raktak volna össze.
2012. szept. 12. 15:27
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval nem tudok épkézláb okot mondani, hogy na ezért és ezért szakítottam vele.
2012. szept. 12. 15:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenném ki ilyesminek. Inkább hadd találja meg a párját, megérdemli.
2012. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó,de ha nem vonzódsz úgy hozzá akkor a szex sem lesz olyan,vagy is nem fogod úgy kívánni.Én ezt inkább ami nálatok volt azt apuka szerepnek hívnám,vagy már majd nem hogy barát kategóriába esésnek...

Kémia és vonzódás nélkül az évek alatt még kevesebb szex lesz,azoknál is akik erőssen vonzódnak egymáshoz,azoknál meg főleg akiknél már az elején nincs meg ez.A szex és a testíség ugyan olyan fontos dolog egy kapcsolatban mint a lelki összhang.

2012. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Természetesen nem, de azért kiegészíteném:

Volt már olyan kapcsolatom, meg másoknál is láttam olyat, hogy elsőre nem volt meg annyira a "kémia", tehát a férfi nem vonzott kimondottan (természetesen nem undorodtam tőle), és menet közben jött meg a vonzalom az intimitás, egymás megismerése hatására.

Ez azonban nem a külsőn múlik egyáltalán! Ha egy férfi "túl rendes", az gyakran együtt jár azzal, hogy pipogya, önbizalomhiányos, nem képes irányítani - tehát összességében férfiatlan. Ez az, amitől én menekülök! Volt már olyan pasim, aki külsőre nagyon is vonzott, de annyira férfiatlan volt a kisugárzása (na meg a szexuális teljesítménye is), hogy inkább otthagytam.

A mostani barátom is rendes, megbízható, gyengéd, de mellette képes határozott és férfias lenni, és ez így tökéletes! Nagyon szerelmes vagyok, és fizikailag is vonzódom hozzá, nagyon erős az intimitás a kapcsolatunkban!

Ez az, amit a "rendes pasiknak" meg kellene tanulni, ahelyett, hogy nyavalyognának, hogy ők senkinek nem kellenek! :P

2012. szept. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Voltam ilyennel, de soha többé nem esek ebbe a hibába. Kitolás vele is meg saját magaddal is. Undorító.
2012. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!