Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy hogy már nem...

Miért érzem úgy hogy már nem olyan a viszonyom anyukámmal mint régen?

Figyelt kérdés

persze az ember változik,másabb a felfogása, öregszik, ilyesmi,de ennyire?

ő biztos úgy látja ha nem is mondja hogy én változtam, de férjem szerint ő,sok butaságot beszél, állandóan rémeket lát, régebben a legintimebb dolgokat is elmeséltem neki,hiszen az anyám, de már sokszor kedvem sincs beszélni vele,nincs kedvem elmesélni mi történik velem..

hiányzik hogy egy jót beszélgessünk, mit csináljak hogy újra olyan legyen a viszonyunk mint régen?

most se rossz,egyáltalán nem, csak más...


lehet jó lenne elmenni kettesen valahova beszélgetni egy délelőtt és minden kínomat elmondani nem??


én sem vagyok tökéletes,és anyukámtól sem várom el, de hiányzik az anyám, hogy beszélhessünk egy jót,


tanácsok????



2012. szept. 12. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az jo otlet, hogy elmenjetek kettesben valahova es meselj neki. Egyebkent En is ugyanilyen helyzetben vagyok.
2012. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

esetleg priviben lenne kedved mesélni?

én is mesélnék, hátha okosabbak lennénk, itt nem merek annyira megnyílni nehogy magára ismerjen :)

2012. szept. 12. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok, és folyton javítani akartam rajta, de mindig az lett a vége, hogy jött a hülyeségeivel és elcseszte a kedvem. Hát már nem akarok. Illetve akarok, csak tudom, hogy nincs értelme próbálkozni. Ezért egyszerűen nem mondok el neki dolgokat, meg bizonyos témákat kerülök. Hát ez van.
2012. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én nem akarom megváltoztatni csak azt akarom hogy olyan legyen mint régen, bár ezt bővebben itt nem tudom kifejteni mire gondolok, mert nem akarom hogy magára ismerjen, lehet hülyeség volt feltenni a kérdést, mert nem tudok belemenni részletekbe.
2012. szept. 12. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Az emberek sokat változnak az idő múlásával.


"lehet jó lenne elmenni kettesen valahova beszélgetni egy délelőtt és minden kínomat elmondani nem??"


Első része jó ötlet, menjetek el, csináljatok közös programot, beszélgessetek, de szerintem ne a gondjaidról beszélj, inkább pozitív dolgokról, és akkor ő is szívesebben kerül közel hozzád. Meg ne azt érezze hogy te csak akkor keresed ha bajod van.

2012. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!