Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én lennék az első nő egy...

Ha én lennék az első nő egy férfinak, jogosan félek, hogy később úgyis elhagyna hogy más nőkkel is ismerkedjen?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
A tapasztalatom azt mondja,hogy igen jogosan.Én voltam igy és mivel kinyilt a világ a pasimnak gondolta kiéli magát.De ez nem törvényszerű,barátnőm életében csak a férje volt és sosem vágyott másra,tudom ő nem férfi de azért pozitiv példa.
2012. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül, ez személyiségfüggő. Ismerek olyat, aki az első barátnőjével él együtt. Persze azóta 25 éves házasok.

Szóval szerintem ezt ennyi infó alapján eldönteni lehetetlen.

2012. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez abszolút a fickó személyiségétől függ.
2012. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az első vagyok a páromnak (ő is nekem), nem fenyeget az a veszély, hogy úgymond ki kell élnie magát és ezért elhagy. De persze egyes férfiak/nők szeretik erre fogni a dolgot.
2012. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer minden nő volt első egy férfinak. Nem igazán értelmezhető a kérdésed.
2012. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Előbb utóbb elkezd motoszkálni benne a kíváncsiság,hogy vajon mással milyen lehet a szex.Az,hogy enged-e a kísértésnek,vagy hűséges marad,teljesen személyiség függő,de szerintem erre kár rágörcsölnöd,mert ezen kívül még számos dolgon megbukhat egy kapcsolat.
2012. szept. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan nem félhetsz. Személyiségfüggő, de igen, elképzelhető, hogy kitekint, de ez nem szentírás.
2012. szept. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy ez akkor merül fel, ha probléma van a kapcsolatban. Akkor egészen biztosan elkezd azon agyalni, hogy vajon mással működne-e.

DE: ugyanez könnyen előfordulhat olyannal is, akinek nem te vagy az első! Sokan hajlamosak a "könnyebb utat" választani, és mindig újat keresni, ha a régi már nem működik úgy.

Szóval nagyban függ a férfi személyiségén, és igen, rajtad is! Egy kapcsolaton mindig dolgozni kell, mindkét félnek.

2012. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én félnék, és nem is hiszek abban, hogy első kapcsolat (mindegy melyik fél részéről első) örökre szólhat. DE vannak kivételek. Nagyobb a kockázat, ez tény.


24N

2012. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!