Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány évnyi házasság után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évnyi házasság után történt életetekben az első megcsalás?

Figyelt kérdés
Akár ti csaltátok meg a párotokat akár titeket csaltak meg.

2012. aug. 17. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
23 év után, tudtommal ez volt az első.
2012. aug. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
20/engem/F
2012. aug. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
soha nem csaltak meg. soha nem csaltam. és tudom, hogy soha nem is fog ez bekövetkezni. 8 éve vagyok a férjemmel. 28/nő
2012. aug. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Még jóval házasság előtt volt, pont azért mert úgy ereztem nem tartunk semerre és ertelmetlennek láttam, szet is mentunk aztan jött a mindent elsopro igazi szerelem szinten vele. Azota semmi ilyesmi nem jut eszunkbe és az eskut igazan komolyan veszük. Valamint mivel már egyszer megtortent és nagyon megbantam soha többé en legalabbis nem teszek ilyet. De ha ő tenne és velem akarna maradni megbocsajtanam.
2012. aug. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Házasságunk 1 évében csalt meg, aztán az 5-ikben végül a 15-ikben akkor már elváltam tőle.
2012. aug. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4. évben.
2012. aug. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kollégám 3 hónappal az esküvő után meghúzta az egyik koszorúslányt. Bár mondjuk ő előtte is csalta az akkor még barátnőjét, és azóta is a már feleléségét. 4 éve házasok, 9 éve vannak együtt.
2012. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!