Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék a sógoromna...

Hogyan segíthetnék a sógoromnak? Nagyon elvakult a párjával kapcsolatban. Hogy lehetne felnyitni a szemét?

Figyelt kérdés
Sógoromnak ez a lány az első kapcsolata.Először fel sem tűnt, de a csaj félig roma, de nem ez a lényeg, mert nem vagyok fajgyűlölő. Szóval a sógorom dolgozik reggeltől estig, majd mikor hazamegy, főzés, mosás, bevásárlás stb. A csaj egész nap otthon ül, facebookozik, semmi házimunkát nem csinál. Nekem nagyon ellenszenves, meg nagyon buta is szegény, de még ez sem lenne baj, ha lenne benne bármi hajlandóság, hogy elmenjen dolgozni. Inkább nyomorognak egy fizetésből. Nem tudom, hogy képes elnézni, hogy sógorom majd megszakad, Ő meg egy poharat nem képes arrébb rakni. Férjemmel a kapcsolatuk is rosszabb, mióta van neki ez a nő. Teljesen elcsavarta a fejét. Oké, hogy csinos, de üres az agya és nagyon lusta. Én szégyellném magam a helyében nagyon. Sógoromnak nem lehet rosszat mondani a csajra, mert elborul az agya. Szerintetek itt mi a megoldás? Lehet ezen segíteni? Vagy nézzük végig, ahogy tönkremegy?
2012. szept. 13. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sajnos, ha szólsz bármit támadásnak fogja venni sógorod.

És annál jobban ki fog tartani a lány mellett.

2012. szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A sógorod is észrevette már hogy lusta. Hagyjátok, ha neki ez kell, akkor had csinálja. Mosson főzzön munka után, ha neki ez így jó. Majd eltelik egy kis idő, és amikor már nem bírja szuflával a sógorod, akkor majd ő beszél a csajjal, hogy ez így nem jó, valamit változtasson. Vagy csinálja meg a házimunkát, vagy menjen el dolgozni.

Ha hajlandó ezt csinálni a sógorod amit most csinál, akkor semmi rosszat nem fog eltűrni a barátnője ellen. Fölösleges neki magyarázkodni, mert úgyis csak vita lenne belőle. Hagyjátok had ébredjen fel magától.

2012. szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem szabad beleszólnotok, igen a sógorodnak kell a "mámorból" felébrednie!
2012. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ettől féltem én is, akkor vége neki. De rákérdeztem a dologra múltkor. Azt mondta a csaj, gyerek majd, akkor, ha lesz munkája...:)
2012. szept. 13. 14:09
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Ugyan már, cigányéknál az a munkája a nőnek, hogy gyerekeket potyogtat 9havonta...
2012. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ő félig az. Az anyjának van normális irodai munkája. Az apja egy hóhányó, semmirevaló. Ő nem azt látta, hogy tíz testvér. Egyedüli gyerek.
2012. szept. 13. 14:15
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

majd felébred a sógorod, ha elmúlik a rózsaszín köd.


(off: fel sem tűnt neked, meg nem is vagy fajgyűlölő, de azért le kellett írni már a második mondatban... :D)

2012. szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Férjemmel a kapcsolatuk is rosszabb, mióta van neki ez a nő. Teljesen elcsavarta a fejét."

Miért rosszabb a Ti kapcsolatotok,a csaj elcsavarta a férjed fejét is?

Egyébként Neked nem tetszik véletlenül a sógorod?:)

mert engem speciel nem érdekelne különösebben,milyen nővel van együtt.Az ő élete,nem,felnőtt ember.Az meg természetes,hogy védi a nőjét.(akármilyen lusta is).

2012. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Férjemmel a kapcsolatuk is rosszabb, mióta van neki ez a nő. Teljesen elcsavarta a fejét."


Kérlek olvasd el még egyszer! Hátha sikerül értelmezned! Köszi az okos hozzászólást.

2012. szept. 15. 16:02
 10/14 anonim ***** válasza:

Kapcsolatunknak olvastam,nem az értelmezéssel volt a gond....

A második felét egyébként a h.sz.-omnak, tartom.És szívesen.

Ne haragudj,de én is írtam már ki kérdést,és bunkóbbnál bunkóbb válaszolók is voltak.Mégsem oktattam ki,és nem"köszi az okos hozzászólást " -oztam le...

Azt tartom, söpörjön mindenki a saját háza táján,de neked nem tetszenek az ilyen válaszok,bocsi...

2012. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!