Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1pasival 1 hónapig jártam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1pasival 1 hónapig jártam. Nagyon szerettük egymást. Azonban ő az utolsó 5 napban megcsalt. Én a kapcsolatban sok mindent elnéztem neki mert szerettem/szeretem. Ő letörölt most msn-ről és nagyon szemét velem. Legszívesebben bosszút állnék de hogyan?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges bosszut allni. bunko volt, és kész. inkabb probald meg kiheverni, és keresni egy rendes pasit. de egy honap alatt h tudtal ennyire beleszeretni???
2009. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
És mit érsz el azzal, hogy bosszút állsz? Jobban éreznéd magad utána? Mi lesz utána? Szerintem, ha igazán szeretünk valakit, akkor azt el is tudjuk engedni. Senkit nem láncolhatunk magunkhoz és ez úgyis balul ütne ki idővel. Ha neki másra van szükséged és nem rád, akkor ezen nem tudsz változtani. Egy bosszú pedig amúgyis csak rontaná az esetleges esélyeidet. A szemétkedésnek bosszúval nem feltétlenül lehet véget vetni.
2009. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 fehérváripapa válasza:

1 hónap??? és kapcsolat!?!?


ugyan már... kipróbált, nem jöttél be neki, pont! Tedd magad túl rajta, mert még meg fog történni veled 20-30 szor, és majd észreveszed hogy Te is ugyanezt teszed!


A kapcsolat és a járás nem ugyanaz! Az hogy együtt jártok, az azt jelenti esélyt adtok egymásnak hogy jobban megismerjétek egymást, (igen, az ágyban is) de ez csak egy lehetőség, amiből vagy továbbléptek, vagy elbúcsúztok!


Ahogy érzem Te nem igy gondoltad, próbáltad fogni amikor ő már nem úgy érzett, tehát elkezdett titkolózni hogy nem jöttél be neki, és nem akar tőled semmit!


Ha valamihez ragaszkodsz akkor ezt éred el!


Hidd el: ez nem volt kapcsolat! jobb ez igy! inkább gondold végig mit rontottál el, és mit kellene tenned hogy legközelebb máshogy legyen a dolog!

2013. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!