Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem célozni akart valamir...

A férjem célozni akart valamire ezzel vagy csak úgy "poénból" küldte ezt a képet nekem?

Figyelt kérdés

A férjem külföldön dolgozik, már majd' 1 éve nem láttam. Nagyon szeretjük egymást és mindig odafigyel, hogy minden nap írjon, telefonáljon is amikor tud, de ma küldött egy olyan képet, ami belőlem rossz érzést váltott ki és nem tudom eldönteni, hogy ezzel utalni akar-e valamire...szóval van ez a kép és az a lényege, hogy kigúnyolja a kövéreket. Nem olyan régen szültem és hát eléggé meghíztam...nem az a gondom, hogy 52 kg vagyok az 50 helyett, hanem 85 vagyok. A férjem sosem szokott ilyen plusz dolgokat küldeni nekem, ma meg azzal az üzenettel küldte, hogy "szia szerelmem, valaki a munkából küldte nekem ezt a képet, és gondoltam viccesnek fogod találni".


Szerintetek ezt vegyem célzásnak vagy mire gondolhatott? Erre hogy reagáljak?


2009. júl. 30. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem akart bántani, a férfiaknak nem sok empátiájuk van (tisztelet a kivételnek), azt hihette, úgy reagálsz, mint a haverjai. Nevess egy jót, ha jó a vicc. De ha nagyon zavar, kérdezd meg, hogy mire gondolt!
2009. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Akárhogy is szánta, egy nő azonnal elkezd kombinálni ilyen esetben, mint ahogy Te is tetted. Ha poén is, akkor is a saját "fegyverét" fordítanám ellene.

Nem tudom, a férjednek van-e "kigúnyolható" tulajdonsága.

Teszem azt, kopasz.

Feküdj rá a netre, keress egy képeslapot, amely akár gúnyolja a kopaszokat.

Csatold az üzenetedhez: "Szia szerelmem, gondoltam Te is viccesnek fogod találni ezt a képet."

Ha poén volt, akkor csak veszi a lapot... Ha célzás, akkor talán elgondolkozik.

De ez csak egy tipp volt :)

Amúgy meg szülés után súlyfelesleg? Na bumm :)) Ezen abszolút ne aggódj :)

Üdv!

2009. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is úgy érzem, hogy nem akart bántani, sosem szokott megjegyzéseket tenni, csak ez a kép olyan furcsán jött ki...és az is igaz, hogy a fiúknak más a humora. Jó az is, amit a második írt...azon gondolkodtam én is, hogy küldenék neki valami e-cardot, hogy vegye észre magát. Nem akarom semmilyen tulajdonságát kifigurázni, csak valahogy azt akarnám mondani a kártyával, hogy inkább ilyen kártyát küldhetnél a képek helyett...csak még a megfogalmazáson kell gondolkodnom.
2009. júl. 30. 15:53
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

Úúúúristehén. A férfiaknak nem sok empátiájuk van? A nőknek meg nem sok eszük. :) Látod mit csináltam itt?


Te meg, kérdező, hozzámentél egy olyan emberhez, akinek a gondolkodását nem ismered és inkább a teljesen beavatatlan olvasóktól kérdezed, hogy vajh, milyen okból küldhette neked ezt a férjed, amikor egyszerűen csak MEG KÉNE KÉRDEZNI TŐLE.

2009. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Igen célozni akart, mert akkor nem olyan képet küldött volna, ami a túlsúllyal kapcsolatos. Azért nem mindegy hogy 50, vagy 85. Attól még szerethet Téged nagyon, csak jobban tetszettél neki 50 kg-val.
2009. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

15:58! Azt is látom, hogy olvasni se tudsz.

Látod azt is, hogy senkit nem érdekel, mit csináltál itt?

Ez egy fórum. Sajnállak, ha nem tudod feldolgozni más váleményét, ez később még számítani fog neked. :)

2009. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De én sosem voltam 50 kiló, 70 kg voltam, mikor összeházasodtunk, csak a terhességem során még híztam. Ő nem is szereti az 50 kilós nőket. Nem mondtam, hogy nem ismerem a gondolkodását, de ezt hogy kérdezzem meg tőle?
2009. júl. 30. 16:09
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

A leirtak alapjan biztos,h nem celzanak szanta! A ferfiak sokkal egyszerubbn gondolkodnak,mint ahogy azt gondolnad, a nok tulkomplikalnak es kiforditanak mindent!

Csak egy poennak szanta es ha belemesz ilyen hulye dolgokba,h visszakuldok neki vmit, akkor csak tuzet szitasz.

Ha pedig olyan ketsegeid vannak,h zavarja a ferjedet a sulyod,akkor tessek lefogyni!

2009. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azon vagyok! 91 kilóról fogytam le 85-re, ami szoptatás mellett szerintem nem rossz kezdés.
2009. júl. 30. 16:11
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mond el neki, hogy rossz érzésed van a kép miatt és azt is, hogy miért. Amíg ezt nem tisztázzátok, addig mindig benned lesz ez az érzés. Kérd hogy legyen őszinte hogy valóban irritálja e a mostani súlyod. Ha tudtatok erről beszélni, jobban fogod érezni magadat lelkileg.
2009. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!