Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így normális vagy számítsak...

Ez így normális vagy számítsak valamire?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok együtt a párommal, nagyon szeretjük egymást (imádom Őt). Minden nap szerelmet vall, kapok tőle virágot és olykor annyira kiönti a szívét és az irántam érzett érzéseiről beszél,de olyan hatalmas nagy lelkesedéssel és vággyal, hogy már azt hiszem meg akar kérni. Minden szerelmes férfi ilyen vagy Ő már valamit fontolgat?

köszi a válaszokat

Ő 23/F én 20/L


2011. ápr. 22. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Hirtelen lett ilyen? A kapcsolat elején még hűvös volt?

2. Légy óvatos azokkal, akiknek ilyen sürgős a nősülés.

2011. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Én barátom is ugyanilyen romantikus alkat, mi 2 éve vagyunk együtt..és oké h mondja h szeret és a csillagokat is lehozza az égről, de amikor szóba jött az eljegyzés,házasság mondta h majd ha elvégeztem az egyetemet, de legszívesebben már most eljegyezne :)

Sztem ne agyalj azon h meg kér-e vagy sem, annál nagyobb lesz a meglepi :)

24/F én 21/L

2011. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi

nem lett hirtelen ilyen, fokozatosan lett "ilyenné" és most már majd "szétcsattan", úgy nagyon pörög, érzem ahogy izzik a levegő köztünk

2011. ápr. 22. 21:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

7 hónap nem nagy idő, várj még. 1-2 évet.


[Mindjárt ír valaki, hogy van egy ismerőse, ahol 1 hét után megvolt az eljegyzés és 20 éve házasok. De akkor is.]

2011. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Együtt laktok???? Becsüljétek meg egymást ha így szeret.
2011. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint két évig voltunk így, aztán lelépett bnőmmel. egyik percben még oké volt, mint addig, aztán közölte h hátőizé. jah és valszeg nem egyszer meg is csalt.

Én nem hiszek az ilyen pasiknak, mert eddig az összes ilyen esetben, amiről tudok kiderült, hogy csak műmájerkedés. Mellesleg engem már idegesített is. :D

Szóval légy résen, de kívánom, hogy a te pasid ne egy olyan balhere legyen, mint ezek. :D

De a legtöbb ilyen tényleg mű... azt hiszi a két nyálas film alapján, amit megnézett, hogy ez kell a való életben is a nőknek... biztos van akinek. :D

2011. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A én párom is egy hónap után ilyen volt, el akart jegyezni, és közölte, gyereket akar tőlem. Nagyon fura volt. Amkor az egyik cimbije kifejtette, hogy még SENKIVEL ilyen nem volt akkor kezdtem elhinni. Ennek 12 éve, két csodaszép funk van. Tehát ez jelenthet rosszat is, mint az előzőnél, de jót is, mint nálunk.
2011. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező!Ez a dolgok rendje. Nézzél meg pár természetfilmet, mit meg nem tesz a kandúr (csak a kan számít,a faj mindegy), egy kis szerelemért. Nem lehetsz, ennyire naiv. Persze ettől ez nem rosszabb, egy szemernyivel sem. Erre írtam, hogy ez a dolgok rendje. De azért vigyázzál magadra is. Küzdjön meg érte. Ne csak ígérgessen.
2011. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek, nem az a célom, hogy elvegyen, sőt még nem akarnék házasodni, hisz még mindketten egyetemre járunk
2011. ápr. 23. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!