Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a szüleimnek,...

Mit mondjak a szüleimnek, hogy megengedjék, hogy a barátomnál aludhassak?

Figyelt kérdés

A legjobb barátomnál szeretnék aludni,de nem tudom,hogy hozzam fel a dolgot a szüleimnek,mert a legjobb barátom fiú és mindenki azt hiszi,hogy több van köztünk barátságnál(na jó,talán tényleg több van,de nem beszéltünk még erről és ez a helyzet nekünk így tök jó jelenleg).


Jövő hétvégén a szülei elutaznak külföldre és mondta,hogy ott alhatnék náluk.

Már aludtunk együtt osztálykiránduláson,de ott mégsem voltunk kettesben...



Hogy beszéljem meg a szüleimmel?



Mind a ketten 14 évesek vagyunk,11 éve ismerjük egymást a sráccal.


2012. márc. 25. 14:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
sehogy. akár szimpla barát akár nem nem fogják engedni hogy szülöi felügyelet nélkül egyedül legyetek. inkább azt beszéld meg a szüleiddel, hogy ő hadd legyen nálatok
2012. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

De nálunk nem lehetünk,mert anya 8-kor már alszik és utána már szinte semmit nem lehet a házban csinálni,mert kiakad és elkezd üvöltözni...:S

Az ő házukban pedig úgy sem lesz senki,nem zavarnánk senkit.

2012. márc. 25. 14:50
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt sehogy nem fogják megengedni. Főleg, hogy nem figyel rátok felnőtt.

Biztosan nem sok jóra gondolnak, ha két 14 éves ellenkező nemű fiatal felügyelet nélkül kettesben van egy üres lakásban.

2012. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

És miért pont akkor akarsz ott aludni, amikor az egész házban-lakásban nincs egyetlen felnőtt sem, ha valóban "csak aludni" akartok?

"Aludni" lehet együtt olyankor is, amikor felnőtt is van a másik szobában! :)))

Nem vagy te egy kicsit csalafinta?

2012. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
17%

Őszintén. Anyu ez meg ez van, itt meg itt alszom.


De ne csináljatok olyat, amire nem vagytok felkészülve!!!

2012. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem 14 évesen még egyikünk sincs ilyesmire felkészülve!

1-2 évvel ezelőtt még meglehet, hogy a mamájuk a konyhai nagykéstől is óvta őket, most egy az együtt-alváson jár az esze! Bocs. Nagyon korainak tartom attól függetlenül, hogy tudom, a mai fiatalok hamarabb érnek, mint az én koromban.

2012. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem én hoztam fel,hogy aludjak náluk,hanem ő mondta,de még múlt héten.Akkor mondtam,hogy nekem nem jó a mostani hétvége és mondta,hogy akkor tegyük át a jövő hétre.


És tényleg nem történne semmi olyan,neki barátnője van és nem is engedném neki,tudok magamra vigyázni és ismerem.

2012. márc. 25. 15:12
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
aztán előkerülne egy két sörös üvegvagy boros üveg és máris más lenne a véleményed
2012. márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Barátnője van? Akkor miért nem vele akar együtt aludni?

Nem tudom, milyen "kapcsolatuk", de vigyázz, nehogy te legyél a gonosz harmadik.

2012. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

Hát igen. Kicsit gyanus h téged hív át a barátnője helyett.

Am meg sehogy. Nem vagyok öreg (22/N) de nekem még 18 évesen este tízre otthon kelett lennem és még 20 évesen is megmondta édesapám h nem alhatok a párommal mert még csak 3 hete vagyunk 1ütt.

2012. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!