Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van a...

Szerintetek igaza van a keresztanyámnak, hogy ilyeneket mond?

Figyelt kérdés

Annyira rosszul esett amit mondott:(

Az unokatestvéremnek ( a gyerekének) valószínüleg sikerül befutnia.Van egy producere és egy nagy stúdió ahol dolgoznak.Egyik nap bent voltam nála az üzletébe és beszélgettünk.Jelentkeztem idén az x faktorba de nem sikerült bekerülnöm sajnos. Aztán elkezdett dicsekedni,hogy az unokatesóm dalokat ír,neki most mennyire megy a szekér,és hogy én csak egy énekes vagyok de belőle árad a zene mert zenét ír és én nem.Azt mondta hogy ő őstehetség,én nem mert csak énekes vagyok..Ez annyira rosszul esett,mert az unokatesómnak semmi hangja nincs,rapelni sem tud csak kapott egy jó kis reklámot amit megtudott fogni magának.Én nagyon szeretek énekelni és azt mondják hogy tudok de ez annyira rossz érzés.:(


2012. szept. 13. 20:34
1 2 3 4 5 6
 1/59 A kérdező kommentje:
igazából ő anyára régen mindig féltékeny volt és a mai napig utálják egymást de én mégse utálhatom mert a keresztanyám.Elmegyek hozzá és akkor ilyeneket mond nekem,mikor tudja,hogy milyen érzékeny vagyok és az éneklés a mindenem...
2012. szept. 13. 20:36
 2/59 anonim ***** válasza:
72%

Ezt látatlanban hogyan döntsük el?

Tegyél fel két videót magadról és az unokatesódról és máris kiderül, hogy igaza van-e.

2012. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:
az unokatesómról nem szeretnék mert megeshet hogy ismeritek.Média reklámot kapott és nem akarom őt feltenni.Viszont magamról mindjárt teszek
2012. szept. 13. 20:37
 4/59 anonim ***** válasza:
82%
Tökmindegy, hogy igaza van vagy nem akkor sem mondok ilyent a keresztgyerekemnek. Vágj vissza neki, biztos van valami.
2012. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:

de nem akarom megbántani mert tudom hogy ő is érzékeny csak kifelé ilyen bunkó..

vagy lehet naív vagyok nem tudom.

2012. szept. 13. 20:41
 6/59 anonim ***** válasza:
100%

El van ájululva a gyerekétől.

Rólad lenézően beszél, de nem hiszem h objektivitásból, inkább féltékeny lhet vagy vmi zavarja benned csak úgy

2012. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg irigykedik rad, a tehetsegedre csak mert, aki enekel sokkal nagyobb tehetseg mint aki csak dalszovegeket vagy dalokat ir.

Az eloadomuveszetet, eneklest mindig is jobban honoraltak mint a zeneirokat! ;)

Azert mond neked ilyeneket mert azt hiszi, hogy meggyozhet teged arrol, hogy az o gyereke a tehetsegesebb!

Ne foglalkozz vele!

Mindenkinek megvan a maga erossege...

2012. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
remélem hogy tényleg csak ez beszél belőle és nincs igaza..bár tök mindegy mert akkor is nagyon rosszul esett
2012. szept. 13. 20:50
 9/59 anonim ***** válasza:
Tegyél fel vidit
2012. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
egy pillanat mindjárt kész van.
2012. szept. 13. 20:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!