Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális vagyok...

Szerintetek normális vagyok én? Vagy egy kicsit túlzottan unatkozom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,h megismerkedtem egy ffival/akivel csak a neten tudjuk tartani a kapcs/,szimpatikus,meg minden.De ő nyilván le akar pattintani,mert sosem kezdeményez egy beszélgetést a cheten!Én pedig elhanyagolom a férjemet ez az ember miatt!Hát lökött vagyok én???Magányos,negyvenes...
2012. szept. 14. 23:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Ha a férjed elhanyagol akkor megérdemli hogy félrelépj,de lehet ő már régóta félrekúrogat titokban
2012. szept. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem kúrogat,normális,szeret,nem hanyagol el...
2012. szept. 14. 23:08
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha csak beszélgetés azzal semmi gond nincs. Éppen erre való az internet, hogy szórakoztasson. :)
2012. szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy lököt vagy mert a netes barátod nem akkar töled semit.Lehet ,hogy még idegesited is,hogy irogatsz neki.

Törödj a férjedel ö már ott van neked,frisitsd a kapcsolatotokat egy kicsit.

2012. szept. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem te inkább szánalmas vagy...zt az időt mondjuk tőlthetnéd a férjeddel amíg egy hülye gyerekkel bájcseverészel.Addig mondjuk dughatnátok egy jót a férjeddel..
2012. szept. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az vagyok,elismerem!A férjem nem ezt érdemli!
2012. szept. 14. 23:13
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Hiszen megválaszoltad magadnak a kérdést, de megerősíthetem, ha gondolod, igen lökött vagy!

Csak azt nem értem, hogy ha azt irod h a férjed szeret és nem hanyagol el akkor miért érzed magad magányosnak?? Te nem szereted a férjed?

2012. szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Az vagyok,elismerem!A férjem nem ezt érdemli!


Te ennyire buta vagy??Nem ezt érdemli de azért csinálod,hát pofám leszakad.Én nem szoktam emberekkel így beszélni de ez már kicsit idegesítő.


Nekem van csak olyan érzésem hogy ez a kérdés kamu vagy provokáció?

2012. szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem kamu,lehet,hogy valaki meg is kell,h mondja,h hülye vagyok!!!
2012. szept. 14. 23:17
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Mintha egy kis tini 16 éves beszélne belőled.. közben meg felnőtt nő vagy!! Ha igazán szeretnéd, megsem fordulna ilyen a fejedbe, hogy mással csetelgess, Ő meg vakon megbizik benned.
2012. szept. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!