Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek se normális,...

Ez szerintetek se normális, amit érzek?

Figyelt kérdés

Történt, hogy a férjem hazajött munkából. Én egész nap itthon vagyok, két hetes a picikénk...

Eddig boldog voltam. Ma odafeküdt a kisfiunk mellé és órák óta gügyög neki. Odabújok, megcsókol, de azonnal a gyerekhez fordul, h. milyen aranyos, meg mennyire szereti. Még mosolyogtam. Erre ő: őt szeretem a világon a legjobban. Mondom és én? Azt mondta engem is szeret, de most már a pici kell, h. legyen mindkettőnknek az első, legfontosabb. Azonnal kirohantam, nem érti mi bajom. Komolyan úgy érzem féltékeny vagyok, s valami megbánás van bennem, nem kellett volna szülnöm lehet. Én azt akarom, h. a férjem értem rajongjon, szeressen elsőként, de neki a gyerek a fontosabb, én másodhegedűs lettem. Elpanaszoltam ezt a testvéremnek, de durva volt, h. nem vagyok normális. De akkor se tudom ezt kitörölni, vhogy nincs is kedvem a picivel lenni most.:( Inkább kijöttem netelni.



2012. szept. 14. 21:14
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
63%
Egyszerűen nem tudom megfogalmazni mekkora szánalmat érzek most feléd
2012. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
65%

"s valami megbánás van bennem, nem kellett volna szülnöm lehet"

Hát én letaglóztam, te teljesen hülye vagy

2012. szept. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok...
2012. szept. 14. 21:18
 4/45 anonim ***** válasza:
71%
A legtöbb nőnek a gyereke fontosabb, mint a férje. Örülj,hogy a férjed szereti a picikéteket. Nem normális a reagálásod.
2012. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem tök normálisat írtam. A lényeg hogy..na szóval úristen, nem vagy normális.
2012. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
NEm az zavar, h. szereti, hanem az, hogy engem nem annyira...
2012. szept. 14. 21:20
 7/45 anonim ***** válasza:
94%
Általában a férfiak szoktak így érezni, azért kapsz ilyen véleményeket! Szerintem nagyon örülj neki, hogy ilyen férjed van, mert a másik oldallal nagyon rosszul járnál! Nem lesz örökre ilyen a majom szeretet, hidd el hozzád is úgy fog fordulni, ahogy régebben! Örülj a családodnak!
2012. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
90%
hát, én úgy képzelem el, h ha a párommal gyerekünk lesz, majd együtt imádjuk a kis poronytot. nem szabad féltékenynek lenned a saját babádra. örülj neki, h ennyire odavan érte a férjed. milyen volt a kettőtök kapcsolata a baba születése előtt?
2012. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
83%

Normálisnak éppen nem mondanám, de megértelek ha azt érzed, hogy nem te vagy neki az első. Ez pedig így van rendjén. Egy anyának/apának szeretniük kell a gyereküket,mindennél jobban!

De semmi ne keserítsen el! Téged még ugyanúgy szeret, csak téged szerelemből, a picit meg mint egy apa a fiát/lányát.


De ami kiakaszt : " Nincs kedvem a picivel lenni most.:( Inkább kijöttem netelni. "

Na, ez felháborító! Egy anya nem tesz ilyet ! Hagyd abba ilyen téren a nyávogást, és viselkedj úgy, mint egy igazi nő, és egyben családanya!

A párod még ugyanúgy szeret téged, akkor is, ha gyermeketek született, de attól a babát nem lehet hanyagolni, mert te olyan kedvedben vagy. Azzal, hogy te megszülted, felelősséget vállaltál.

Ha így folytatod, szerinted mit fog gondolni? Milyen anyja volt neki?


Nőjj fel, és viselkedj úgy, ahogy egy nőhöz illik.!


És bocsánat ha ezzel megbántottalak, de szerintem teljes mértékben igazam van.


Szép estét! :)

2012. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hogy hány millió nő szeretne ilyen társat maga mellé? Én a helyedben örülnék, hogy megadatott egy normális, tisztességes pasi, aki feltétel nélkül tudja szeretni azt, akinek tényleg a legnagyobb csodának kellene lennie az életetekben!

Én a helyedben (nyilván nem tudom átérezni) este, amikor lefeküdtetek aludni, odasúgnám a bajom a férjemnek (azt hagyd ki, hogy bárcsak ne szültél volna...).

Szeret Titeket, csak megváltozott az élete és nem tud betelni a legbüszkébb munkájával. Sok fejfájást fog még neki okozni, de ne adódj. Az a szeretet más minőségű, amit Te irántad érez, csak az újdonság miatt most ez az impulzívabb, és nem tudja hova rakni magában. Nyugalom. :)

2012. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!