Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te, hogy mondanád meg anyudnak?

Te, hogy mondanád meg anyudnak?

Figyelt kérdés
Már alig várja, hogy a közelébe éljünk, mint a filmekben vagy nem tudom. Már kicsi korom óta alig várta. Viszont mi a párommal elköltözök Seoul-ba(Ott kapott munkát, így ott fogunk lakni.), így nem lesz rá lehetőség, hogy gyakran lássa az unokáját... (Kisbabát várunk a párommal.:))) Különösebben nem fog érdekelni, hogy mit mond mert, nem tudok mit csinálni, de minél kevesebb veszekedés, sírással szeretném elintézni.

2012. szept. 15. 15:23
 1/9 A kérdező kommentje:

elköltözünk* veszekedéssel*

Elnézést.

2012. szept. 15. 15:24
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

" Különösebben nem fog érdekelni, hogy mit mond mert, nem tudok mit csinálni, "

Akkor mi a kérdés??

Elmondod egyszer és kész--Utána nem téma..

2012. szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy értve nem fog érdekelni, hogy felőlem csinálhat akármit, ez így lesz és kész, csak mint írtam, szívesen kihagynám a bömbölős részt... Hogy mondjam el, hogy megértse, s ne legyen annyira letört?
2012. szept. 15. 15:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem fogja megérteni,letört lesz és bömbölni is fog.ezt nem fogod megérteni,csak ha a te gyerkőcöd fog 20-30 év múlva eléd állni hasonló dologgal.
2012. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Elmondod szépen hogy el kell mennetek mert a párod ott kapott munkát.Nem akartok magyarországon nyomorogni(mert ott csak azt lehet)a gyerekre nézve is jobb lessz.

Én igy vázoltam fel mikor egy éve külföldre költöztünk két kicsi unokát elszakitva anyátol.Kicsit fájt mindenkinek,de belátta már jobb igy az életünk.És mostmár olyan büszke mikor a két kis unoka németül csverészik vele :)Azóta is mondja,jól tettétek hogy elmentetek.

2012. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Észérvekkel, ahogy a 15:34-es hozzászóló is írta.

De a sírást és a szomorúságot nem fogod tudni kihagyni. Ez olyan kérdés, mint a "Hogyan szakítsunk úgy, hogy ne fájjon?"

2012. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 macilány12 válasza:
szioka xd.én csak azt tudom tanácsolni nehéz lesz az elválás de nem ülhetek mindig az anyuci szoknyáján.
2012. szept. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 4-esnek nagyon igaza van.Majd ha a Te gyereked ezzel áll eléd, megérted.Jó lenne tapintatosan, szeretettel közölni,hogy elköltöztök,unokáját majd ismerheti fényképről.De jó lesz neki :(( Téged nem érdekel..szomorú.A TE kicsi szived nem fáj, de egy anyának nagy szive van, és az bizony nagyon tud fájni egy ilyen hir hallatán. Szégény anyud.:((
2012. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért mondd el neki, hogy ez neked is nagyon fáj és kérd meg, hogy minél többször látogasson meg...amennyire lehet. Ne légy érzéketlen.


Sőt, talán te is bömbölhetnél vele, hogy lássa, nem hiába nevelgetett olyan féltő szeretettel.


Mellesleg: nagyon meg fogsz lepődni, hogy mennyire fog majd hiányozni neked, amikor ott leszel a kicsi babáddal és nem lesz, aki segítene, aki megértene. Akkor majd átértékeled a dolgot.

2012. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!