Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ekkora elcseszett szülinapot,...

Ekkora elcseszett szülinapot, most akkor télleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

tegnap volt a szülinapom, egész héten már azt vártam hogy mikor jöhetek haza a koleszból, egyedül apu és a nővérem köszöntott fel,amásik nővérem egyáltalán (pedig nem vagyunk rosszba, meg én mindig felszoktam köszönteni)anyum meg ma köszöntött fel, nem is lett volna semmi gond, csak ugye ma mentünk el vásárolni és indulás elött kerestük a gps-t mire kb anyám leordította azért a fejem mert megkérdeztem hogy a másik gps nem-e jó.. aztán mondtam neki hogy "na ez aztán k*rva jó szülinap".. aztán mégjobban kiakadt és olyanokat mondott hogy már megbánta azt is h megszült meg kb elmondott minden k*rvának ami nkm persze elég rosszul esett mert egész héten azt vártam hogy velük lehessek,nem szoktam vagdosni magam, de annyira rosszul esett hogy idegességembe megfogtam az ollót és agyonvagdostam a kezem:S

most akkor ti nem akadnátok ki? vagy télleg én vagyok még a hibás?

16/l


2012. szept. 15. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Hát gratulálok, hogy ennyi miatt elkezdted magad vagdosni. Irány a pszichiátria.

Anyuddal is van valami gond, bár a "kb. leordította a fejem" nem túl részletes leírása annak, hogy valójában mi is történt...

2012. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
hát nem vagy semmi,ezért nem vagdosnám magam,fogsz még ettől nagyobb pofonokat is kapni az életben
2012. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy rosszul esik, de nem kellett volna az olló után nyúlnod! Nem te vagy a hibás, de biztos anyukádnak is meg van a maga baja. Ha egy szülő ideges, jobb csöndben maradni, hidd el.
2012. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Kiakadtál, és... jól összevagdostad magad. Most a te kezed fáj, a többiek pedig meg vannak győződve róla (jogosan) hogy nem vagy teljesen normális. Gratulálok. Tényleg 16 éves vagy?
2012. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Te sem vagy százas az biztos.
2012. szept. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Szegénykém:( Én teljesen át tudom érezni, nekem a 17-i volt nagyon szörnyű, és majdnem ugynez volt nálunk is.


Amúgy nem te voltál a hibás! Viszont a többiek nem írtak hülyeséget, mert mikor vagdostam magam, akkor én is jártam pszichológushoz. Valaki tényleg kellene, aki meghallgatja a gondjaid, vayg csak jó vele beszélgetni.

2012. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Miért fárasztóbb leírni a tényleg-et a télleg helyett, egy betűvel több csak! Főleg ennyi értelmetlen blabla mellett.


Egyébként meg ilyenért megvagdosni magad... Hát szerintem kérj segítséget!

2012. szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyenért hülyeség magadat vagdosni. Ha nagyobb bajod lesz, mit csinálsz? Felkötöd magad?
2012. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lesznek még sokkal,de sokkal nagyobb pofonok az élettől, akkor majd mit csinálsz?
2012. szept. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ebbe a családban nem az anyukád a legdebilebb...
2012. szept. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!