Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ádámnak hívnak 20 éves vagyok....

Bartok.a kérdése:

Ádámnak hívnak 20 éves vagyok. Már lassan 4 éve van barátnőm, de a szülei nem akarnak elfogadni. Már nem tudok mit csinálni. Szeretnék értelmes válaszokat kapni hogy hogy lehetne most már dűlőre jutni velük?

Figyelt kérdés
Az ok:Már akkor elkezdődött amikor meg se születtem mert anyám egy suliba járt a barátnőm annyával és már ott nem voltak jóba.amikor először találkoztam velük már akkor eldöntötték hogy utálni fognak.segítettem már nekik költöztetni,pakolászni,pénzt adtam kinyaltam a seggüket.már nagyon unom hogy 4 éve ugyanaz megy.a barátnőm is kivan hogy semmit nem engednek neki.eddig minden játékszabályt betartottam.1,5 év után történt meg ahogy akarták 3,5 év után aludhattam ott először meg minden.most azért szeretnék valami praktikát vagy trükköt vagy tanácsot kérni mert már nem bírom hogy mindent megtiltanak és ebből jön hogy most kint vagyok Németországba 1 hónapja és ha hazamegyek szeretnék ott aludni a barátnőmnél 2x és nem engedik de azt ők se tudják miért.már szeretnék ennek véget venni.Ha írnátok hogy kéne beszélnem velük hát már megvolt de semmi hatás.

#A barátnőm szülei
2012. szept. 15. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem a barátnőd szüleivel kellene beszélned, hanem a barátnőddel!!! Gondolom ha te 20 éves vagy és 4 éve együtt vagytok, akkor már ő is legalább 18 éves, nagykorú. Neki kéne a sarkára állnia és helyretennie a szüleit, hiszen mi jogon szólnak bele, hogy ő kit választott? Egyáltalán engedélyt kérni ennyi idősen a szülőktől, az is fura. Én ennyi idősen már simán megmondtam a szüleimnek, hogy ma itt alszik a barátom, esetleg ha ebédre is meghívtam, akkor megkérdeztem, hogy az zavarná-e őket, de természetesnek vették, hogy a barátom hozzám tartozik, tehát kedvesek voltak, még ha nem is kedvelték, mert az én életem. Amíg a barátnőd nem viselkedik felnőttként és nem áll ki melletted, addig te megszakadhatsz, úgyse lesz változás. Elfogadni akkor fognak, ha érzik, hogy muszáj, nincs más választásuk.
2012. szept. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Állj eléjük, és mondd meg, hogy téged aztán nagyon nem érdekel, hogy a szülők nem bírják egymást, ezt beszéljék meg egymással, ti erről nem tehettek. Ti nem vétettetek semmit, ezt lássák be, és hagyjanak titeket békében.
2012. szept. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Velük nem lehet, 4 éve jártok, nem igaz, hogy nem látják, hogy a lányuk boldog veled. hiszen minden szülőnek ez a legfontosabb, ha érdekelné őket akkor szerintem ott aludhatnál.


Soha nem indokolta meg bnőd anyukája, hogy miért nem kedvel ?

2012. szept. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Adam kedves, 20 eves vagy. nem tudom a baratnod mennyi de miert nem alszik o nalad?

nem tudom hogy tenyleg csak ez-e az indokuk hogy anyad fia vagy, de nekem ez gyanus hogy nem. de ha megis akkor pedig irracionalis gyulolettel nem tudsz mit kezdeni, megpedig azert nem mert nem te vagy az oka, tehat te nem tudsz rajta valtoztatni. felesleges benyalni nekik csontig mert nem fognak tisztelni (gondolom most se teszik) de minel jobban nyalsz olyanert amirol nem tehetsz, annal melyebbre csuszol. Tisztelettel kell veluk viselkedni mert emberek, idosebbek es mert a baratnod szulei, de itt az ideje onallonak lenni es mashol aludnotok egyutt ha azt akarod (es persze ha a baratnod is nagykoru).

egyebkent en se szeretnem ha az en hazamban szexelne a lanyom a baratjaval akit nem is kedvelek, szoval ezt a reszet kb megertem. mondom mindezt ugy hogy nincs gyerekem, es 26 eves vagyok.

2012. szept. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen én is ilyesmire gondoltam, hogy a lány aludjon nálatok (pl a te anyukád lakásában esetleg) ha az megoldható.
2012. szept. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!nekik magával a lényemmel van a gondjuk.bár nem tudom mi.ha érdekel hogy nézek ki akkor facebook Ádám Bartók (skót felvonulásos képem van).Nem tudunk máshol aludni mert éppen költözünk és nekem még otthon nincs állásom.ja és ha azt mondaná a barátnőm az annyának hogy ma ádám itt alszik akkor ő annyit mondana hogy jó de holnap költözöl.nekem pedig most nincs annyi pénzem.meg már tényleg oktalan gyűlöletről van szó.szerintem sokat köszönhetnek nekem mert amikor összejöttem a lányukkal úgy nézett ki ruházat szempontból mint valami cigány család lánya.már én veszem a ruháit 3 éve és érdekes módon nem ég a fejünk ha ki kell menni az utcára.a lánya arra volt betanítva hogy ne foglalkozz magaddal csak tanulj gyere haza és csináld a házimunkád. nagyjából amit tud mármint ravaszság és logika szempontból azt tőlem tanulta.én nyitottam fel a szemét hogy lehet normálisan élni.próbáltam beilleszkedni a családba de miután eltelt 2 hét már rögtön jöttek a megjegyzések hogy ez nem jó nincs pénze ronda ragyás képű,kis hugyos,meg voltak ennél durvábbak is. úgyhogy ez a tipikus patt helyzet.ja és az ott alvás az úgy lett megbeszélve hogy az annya mondta hogy inkább ott mint máshol.nem hiszem hogy azért mert annyira félt minket.
2012. szept. 16. 10:54
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha leírnám hogy mennyi mindenen mentünk már keresztül szerintem mindenki azt írná hogy ti ezt nem tettétek volna már meg.én szeretem a barátnőmet majd lassan szorosabb köteléket szeretnék.az én oldalamról a szülők nagyszülők mindenki elfogadta a barátnőmet sőt.volt olyan hogy a barátnőmet baszogatta egy hülye gyerek és az apja semmit nem mondott rá hogy mit kéne tenni vagy annyi hogy gyere menjünk be és leboxoljuk vele.nekem kellett bemennem.nem mintha baj lenne mert ez a dolgom hogy megvédjem, de az a gáz hogy az apja 1,5 fejjel magasabb nálam és nála a tisztelet.(180 magas vagyok)a magasságról jut eszembe!még az is baj hogy a barátnőm kb 2-4 centivel magasabb.most éppen itt pihenek a szabadnapomon és azon filózok hogy vajon megint mit fognak kitalálni,amin megint lehet idegeskedni.(ha valaki írná hogy azért nem szeretnek mert nincs biztos állásom akkor én azt felelem rá hogy Magyarországon nem is lesz,és hogy ott csak 1 évig maradunk mert ki megyünk a szüleim után Dániába és utána ha megszedtük magunkat akkor Skóciába).
2012. szept. 16. 11:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nagykorú a barátnőd, akkor minél előbb cuccoljatok el minél messzebbre a családjától és kész. Ha a szüleid kint élnek Dániába,akkor gyűjtsetek annyi pénzt, hogy buszjegyre vagy repülőjegyre meg némi kajára legyen pénzetek és ucci neki a szüleidhez.Gondolom náluk ellakhatnátok amíg nem találtok munkát.

Úgy tudom elég a személyi igazolvány Dániába is .

2012. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen eddig oké csak én meg szeretném ha befejezné az iskolát és azért kéne még 1 évig kihúzni itt Magyarországon.meg nem is szeretnék úgy elmenni hogy odamegyek a kapuhoz és mondom a barátnőmnek hogy cuccolj és a szülei nekiállnának ordibálni meg lenne egy kis rendőrség.annyira rosszindulatúak hogy fel akartak jelenteni mert egyes helyeken ahol dolgozok nem vagyok bejelentve.fel akartak jelenteni azért mert a lányuk barátja vagyok.csak 1 évről vagy szó igen de szeretném ha normálisan telne és beletörődnének már hogy vagyok és kész.
2012. szept. 16. 13:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én nagyon jó barátnőm is hasonló helyzetben volt. A barátja egy másik városban él, és nem igazán engedték, hogy a barátja náluk aludjon. Így miután a barátnőm elvégezte az iskolát 19 évesen megszökött otthonról. Úgy tett, mintha a boltba menne le, és vonattal elment a barátjához. Ott kellett a csajnak ruhákat venni, mert nem vitt magával semmit. Ennek már 3 éve és azóta van 1 gyönyörű 2 éves kislányuk!!
2012. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!