Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ádámnak hívnak 20 éves vagyok....

Bartok.a kérdése:

Ádámnak hívnak 20 éves vagyok. Már lassan 4 éve van barátnőm, de a szülei nem akarnak elfogadni. Már nem tudok mit csinálni. Szeretnék értelmes válaszokat kapni hogy hogy lehetne most már dűlőre jutni velük?

Figyelt kérdés
Az ok:Már akkor elkezdődött amikor meg se születtem mert anyám egy suliba járt a barátnőm annyával és már ott nem voltak jóba.amikor először találkoztam velük már akkor eldöntötték hogy utálni fognak.segítettem már nekik költöztetni,pakolászni,pénzt adtam kinyaltam a seggüket.már nagyon unom hogy 4 éve ugyanaz megy.a barátnőm is kivan hogy semmit nem engednek neki.eddig minden játékszabályt betartottam.1,5 év után történt meg ahogy akarták 3,5 év után aludhattam ott először meg minden.most azért szeretnék valami praktikát vagy trükköt vagy tanácsot kérni mert már nem bírom hogy mindent megtiltanak és ebből jön hogy most kint vagyok Németországba 1 hónapja és ha hazamegyek szeretnék ott aludni a barátnőmnél 2x és nem engedik de azt ők se tudják miért.már szeretnék ennek véget venni.Ha írnátok hogy kéne beszélnem velük hát már megvolt de semmi hatás.

#A barátnőm szülei
2012. szept. 15. 23:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
megfontolandó ötlet de csak miután befejezte a sulit
2012. szept. 16. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!