Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, barátnők, összekölt...

Feleségek, barátnők, összeköltözés után mennyi házimunkát végeztek?

Figyelt kérdés
A barátnőm utál mosogatni, azt mondja hogy allergiás a mosogatószerre. És a gumikesztyűt is elutasítja. Egy héten párszor szívesen helyettesíteném de nem szeretném ha teljesen rám hagyná az egészet. Gondok lesznek ebből az összeköltözés után?
2012. szept. 16. 09:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Egy héten párszor szívesen helyettesíteném"


Magyarán szerinted legyen ő az állandó mert más a neme mint neked?

Vagy magánakk csinált ételt s ahz az edényeket, maga által csinált koszt hagyta rád? Vagy most hogy van ez? Mindenki a sajátját nem tudja?

Esetleg megbeszélni csináld te a mosogatást ő a többit? Azokhoz hogy áll hozzá?


Én mikor összeköltöztünk még nem voltam nagy fenomén de mikor jött a gyerek s cseperedett, "koszolgatott" rájöttem elfolytott rendmániás vagyok aki csak tiszta házban, tiszta konyhában nyugodt, nem tvrekrám sterill de

gondozott, tiszta. Párom mosűst berakja, kiteszi hajtogatja, kiviszi szemetet ilyesmi. De elkényelmesedett mint egy gyerek akit szintén pucolni kell, elvárta már csak nem volt kimondva így nem esett le nekem. Csak akkor mikor megkértem akkor most ő mossa ki a kádat, wc-t.

Felháborodott mondván "nem vagyok csicska." Ez kicsapta nálam a rezet s elmagyaráztam mi merre hány méter. Azóta is segít ha kell, s már nem elvárja, hanem megköszöni, hisz ő is használja, közös érdek a tisztaság amiért közösen is kell tenni.


Remélem te is a KÖZÖsÖN vagy nem a "rendes gyerek vagyok mert jó cserkészként segítek a takarítőnéninek" játékot őzöd amiért dicsőséget vársz.

2012. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Öö, én úgy értettem a "helyettesítést", hogy a mosogatásnak abból a feléből, ami a csajra esne, párszor szívesen átvállal. Amiket írt (hogy mos, főz, takarít) az alapján nem tűnt basáskodó srácnak.


Szerintem beszéld meg vele, kérdező, hogy ő meg megcsinál valamit, amit te utálsz (biztos van ilyen), és akkor szívesebben fogod csinálni a teljes mosogatást. Én el nem bírom képzelni, hogy lehet kesztyűben mosogatni, mondjuk én szeretem is a mosogatást.

2012. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kb ugyanannyit mint párom.


De mosogatni,egyéb tisztitószerrel bármit csinálni csak párom szokott.

Ugyanis rögtön előjön az ekcémám ha mosogatok.

gumikesztű sem jó,latexallergiám is van.

Ezt oldd meg...


De főzni én főzök,mosást beinditok,hajtogatok,vasalok,porszivózok.

Párom mosogat,kitereget,felmos,ablakot pucol.


És nem panaszkodik,mert ő is szenved ha kijön az ekcémám,mert még a kanalat se tudom megfogni ugy repedezik,atán olyankor 100%-ig minden házimunka az övé...

2012. szept. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!