Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy nem vált be az összeköltözés?

Figyelt kérdés
Lassan két éve együtt vagyunk és nemsokára időszerű lenne összeköltöznünk a párommal. A baj az, hogy ezzel kapcsolatban több okból aggódom. Egyrészt azért, mert én már éltem együtt huzamosabb ideig valakivel (tíz évig) és sajnos a szürke hétköznapok nagyon ráültek a kapcsolatunkra. A jelenlegi párommal hetente négyszer találkozunk, olyankor nálam is alszik. Nagyon jól megvagyunk, nagyon szeretjük egymást és szinte mindenben hasonlóan gondolkodunk. A másik aggályom viszont, hogy neki még komolyabb kapcsolata nem volt és a szüleivel él. Eddig arra volt "berendezkedve", hogy futó vagy egy-két hónapos kapcsolatai voltak, amiket nem nagyon vett komolyan, sokkal többet jelentettek számára a barátok, mint az éppen aktuális barátnője. Volt már valakinek ilyen jellegű "problémája"? Félek, hogy túlságosan "lekötöttnek" fogja érezni magát annak ellenére, hogy sosem telepszem rá.

2012. júl. 30. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeret, örülni fog, hogy minden pillanatban mellette vagy, emiatt ne aggódj! De ki akar összeköltözni, csak te vagy megbeszéltétek?

Az én férjem 43 évig egyedül élt, de tökéletesen alkalmazkodott a helyzethez és csodálatosan élünk persze viták mindig lesznek néha, de csak kicsik!

2012. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő is szeretné majd, már beszéltünk róla többször is, sőt, tavaly nyáron már megkérte a kezemet is és azt is mondta, hogy nagyon jól állna nekem a terhesség. De tudom, hogy ő is fél és valahogy nem merünk erről komolyabban beszélni, pedig előbb-utóbb muszáj lesz.
2012. júl. 30. 21:00
 3/5 anonim válasza:
Szia,én 28éves voltam mikor megismertem a páromat,neki sem volt soha 6hónapnál hosszabb kapcsolat,a szüleivel élt,én éltem már együtt valakivel 4évig,sokkat gondolkoztam rajta mi lesz ha összeköltözünk,féltem hogy nem segit,én csinálok majd mindet DE remekül müködik minden nagyon szeretjük egymást,és annyira tökéletes minden hogy szept. 1-én az első randik második évfordulóján lesz az eskövőnk :) :) ti hány évesek vagytok?? szerintem mindenképp költözetek össze hiszen akkor derül ki igazán hogy tényleg egymáshoz valók vagytok :) sok szerencsét!!! :)
2012. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mikor mi összeköltöztünk, még mindketten kezdők voltunk a témában, ami 21-22 évesen még teljesen normális. :)

voltak viták, tányérdobálások, menj a piicsába, stb, de összecsiszolódtunk, és azóta már félszavakból is.


gyakran kell külön program, de kellenek olyan napok is a héten, amik szentek, és arra a napra csak közös dolgokat találtok ki. nálunk ez így nagyon jól működik. pl: péntek-szombat este a bulinap, de napközben és vasárnap csak együtt mászkálás, kirándulás, sport.

2012. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikerült, összeköltöztetek?
2012. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!