Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy az összeköltöz...

Van olyan, hogy az összeköltözés után megváltozik a férfi? (Jó irányba)!?

Figyelt kérdés

Párom néha az agyamra megy, iszonyú önző tud lenni. Csak magával van elfoglalva. Ha kiakadok akkor veszi észre magát!

Általában nálunk vagyunk. Én próbálok a kedvében járni, kiszolgálom. És úgy vettem észre nagyon is hozzászokott. Lassan ott tartunk, hogy egy üdítőért nem menne ki magának a konyhában. Múltkor nagyon megfáztam, lázasan feküdtem az ágyban..babusgatott, kedves volt. Megkértem hogy főzzön nekem teát, az volt a válasz -nincs kedve, majd a közös lakásunkba főz.- (Azóta sem értem ezt a reakciót)

Volt hogy nem értem rá rendet rakni.(Nálam ez ritka, mert rendmániás vagyok, nem bírom elviselni a rendetlenséget) Már belém kötött, hogy mégis micsoda disznóól van nálam. Persze elengedem a fülem mellett, hisz nem volt időm rá és mihelyst haza értünk rendet raktam. (Akkor pedig az nem tetszett neki, hogy nem vele foglalkozok)

Volt hogy csak azt kértem tőle csináljon nekem egy szendvicset, vagy együtt csináljuk..őt ki se lehetett robbantani a tv elöl. Feladja a rendelést én csináljam meg a kaját, mosogassak el, tegyek rendet őt meg hagyjam addig nyugodtan pihenni. (Mert egész héten dolgozott)

Kérdeztem tőle hogy, hogy képzeli a közös életünket? Dolgozok, ő is dolgozik és mivel ő már végzett a munkával, egész nyugodtan pihengethet én pedig főzzek-mossak takarítsak, mint egy házi cseléd??? Erre az volt a reakció "női munkát nem végzek!"

Ha belegondolok milyen siralmas élet várna rám mellette, még az összekörözéstől is elmegy a kedvem. Még sportolni se maradna időm.

Párom persze megvan győződve róla, hogy milyen csodás életünk lesz együtt és majd ő is segítőkészebb lesz (bizonyos kereteken belül) és én feleslegesen aggódom már előre.

Adjatok tanácsot!


2012. szept. 6. 21:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de ne reménykedj.
2012. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból így áll hozzá, nem fog változni, sőt rosszabb lesz!
2012. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

"Én próbálok a kedvében járni, kiszolgálom. És úgy vettem észre nagyon is hozzászokott. Lassan ott tartunk, hogy egy üdítőért nem menne ki magának a konyhában."


Még jó, hogy nem megy ki, hiszen te úgyis behozod neki. A kedvében jársz. Ő meg ugye, női munkát nem végez.

Meg fog változni, igen. Még ilyenebb lesz.

Én ezt már rég meguntam volna.

2012. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony csak rosszabb lesz. Nem házicseléd, hanem házicsicska lesz belőled így.
2012. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Általában ezek a dolgok csak rossz irányba változnak.

Mondjuk valamennyire lehetne rá magyarázat, hogy pl. a barátnőmék lakásában (ugye az anyukája konyhájában) azért nem állnék neki nagy főzőcskének egyedül, azért az mégsem az én konyhám, de egy tea vagy szendvics azért belefér, ha közösen csináljuk, akkor meg bármi.

De szerintem ő csak egyszerűen nem akar ilyesmivel foglalkozni. Ha ezt el tudod fogadni, akkor OK, ha nem, akkor sokat fogtok veszekedni, de nem hiszem, hogy rá fogod tudni venni erre.

2012. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%
Felnőtt ember nem változik. Nagyot semmiképpen sem.
2012. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindent elmondtak előttem,csak rosszabb lesz.Már rég kiadtam volna az útját.
2012. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Fúj, de undorító egy faszi ez. Én már úgy pofán basztam volna, hogy vissza nem meri dugni a képét. És nem azért, mert nem csinál semmit, hanem amiért így fejezi ki mindezt. Ez csak rosszabb lesz, pláne ha babátok is lesz, akkor aztán az égvilágon minden a te dolgod lesz, mert ez egy hülye önző fasz. Meg szerinte különben is az a nő dolga, hogy az ő cselédje, a gyerek cselédje meg általában mindenkinek a házicselédje legyen. Idegileg tönkremész ebben. Nem tudom, hogy bizonyos emberekben hogy nincs minimális segítőkészség vagy alapvető emberség.
2012. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%

Nem.


És te is jobban jársz, ha nem egy ilyen mellett rontod az sorsod.

2012. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Gyerek módjára gondolkozik.Én befognám munkába.
2012. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!