Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért ilyen szigorú?

Szerintetek miért ilyen szigorú?

Figyelt kérdés
Mindig is kitünő tanuló voltam,a magatartásomma sem volt nagyon baj,a szüleim mégis szigorúan fognak.Folyton azzal fenyegetnek,hogy nem gépezhetek,miközben,amúgyis korlátozva van az időm,de ez a kisebb gond.A velem egyidős lányok már eljárhatnak ide-oda,néha még este is.Engem eddig egyszer engedtek el este,akkor is elvittek,és fél tizenegykor már jöttek is értem.Jó,én nem is akarok bulizni járni péntekenkét,mert ahhoz még fiatal vagyok,de néha szerintem elengedhetnének a haverokkal erre-arra.És azt sem értem,hogy pl.péntek délután nem mehetek el a barátnőmmékhez,és arra a kérdésre,hogy ,miért nem?' az a válasz,hogy ,mert nem',,még nem végezted el a dolgodat'.A ,dolgom' az,hogy kitakarítsam a szobám stb.Próbálom nekik elmagyarázni,hogyha hazajövök majd megcsinálom,de nem.Nem engedik meg hogy kifessem a körmöm iskolaidőben,és más ilyen kis apróságokon akadnak ki.Én nem hagyom magam,mindig harcolok azért amit akarok,de ez szerintem akkor is túl szigorú,főleg,hogy nem vagyok ,rossz' gyerek.Szerintetek mit tegyek?

#szigorú.szülők
2012. szept. 16. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. szept. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 14 éves lehetsz..barátnőid nem mennek el hozzád?
2012. szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni, egy embert nem lehet megváltoztatni.
2012. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok,a barátnőim is jönnek de azért szeretnék én is menni :).nem megváltoztatni akarom,mert szeretem,hanem csak valahogy megértetni vele,hogy ne legyen ilyen szigorú.
2012. szept. 16. 15:31
 5/6 anonim válasza:
0%

Figyelj, 13 éves vagy.

Megértem a szüleidet, hogy ennyire féltenek téged.Mondjuk ebben a korban nem is nagyon kellene pl. körömlakkot használni.


A szigorúságukat azzal lehet magyarázni, hogy nem akarják, hogy a baráti légkör, illetve a ritka kiruccanások a tanulás rovására menjen.


Azt nem írtad, de gondolom, néha szeretnél valami hobbit is kiprólálni.Ez speciel még jó is lehet, mert a mozgás jó a szervezetnek, és egy idő után a tanulás is könnyebben megy.

Amúgy meg örülj hogy néha elmehetsz valahová, még ha a szülőkkel is.

Én is elég jó tanuló vagyok, de egész nyáron összesen gépezhettem 8 órát(nem 1 nap, összesen), és az egész nyár alatt 1x mehettem ki focizni.Ja, és nyáron 1,5 hónapig hétköznapokon dolgoztam napi 8 órát.


17f

2012. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
En kb 1-2 evvel wagyok idosebb,szoval te ck ne keseregj itt nekem. -.-
2012. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!