Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok még tenni a túl...

Mit tudok még tenni a túl szigorú anyám ellen?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok de mindentől tiltva vagyok. 2 kapcsolatom volt eddig az egyik fél évig tartott de rájött anyám és vége lett az egésznek azóta nem hisz nekem semmiben, se bulizni nem járhatok nemis mehettem el sehova mégha barátnömmel találkozok arrol is részletesen be kell számolnom már nem birom ezt tovább. sose csinálok télleg semmi rosszat miért nem lehet barátom? most van a 2. szintén titokba de annyira szeretem és ő is érzem olyan jol megvagyunk és nem akarom hogy anyám miatt elveszitsem igyse lehetünk annyit együtt mintha nem akadályozná senki. van egy bátyám is ő is ugyanolyan mint anyám még ő adja alá a lovat hogy nem mehetek sehova nem csinálhatok semmit. nem birom tovább mitcsináljak? nemértem egy anyának miért jo hogy a gyerekével ennyire rossz a kapcsolata és tiltja mindentől csak azért mert félti de igy mégjobban elveszíti csak...

2012. máj. 8. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Ha hazudsz az anyádnak, meg régebben is hazudtál, akkor nem csodálkozz.
2012. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha nem hazudok akkor meg ülhetek itthon és nem lehet azzal/azokkal akiket szeretek
2012. máj. 8. 17:49
 3/4 anonim válasza:
Egyszer, amikor nyugodt hanguatban van, ülj le és beszélj vele. Mondd el neki hogy nagyon sajnálod h hazudtál neki, és hogy annak jeléül hogy mebízol benne és nem akarsz több hazugságot mondd el neki a mostani kapcslatod. Talán megérti
2012. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
62%
anyád egy vadbarom. egy 17 éves csajnak miért ne lehetne kapcsolata? teljesen normális dolog ebben a korban.
2012. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!