Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Cigizés miatt elhagyni?...

Cigizés miatt elhagyni? Szerintetek "szigorú" vagyok?

Figyelt kérdés

Nekem valahogy nem fér bele ez a szokás az életembe, mindkét szülőm cigizik, hát undorítóan köhögnek mindketten, undorodom a cigitől is.

A barátom - mint kiderült - cigizik. Eleinte nem zavart, aztán mondta, hogy leszokik, majd kiderült, hogy hazudott és nem szokott le.


Most megint ilyen rohadt büdös cigiszaga van, este várjak a lefekvéssel, mert ő még lemegy cigizni egyet, mert ideges.


Szóval elegem van ebből, szerintetek szakítsak emiatt? Utálom a cigiszagot, hányni tudnék tőle, ha megérzem a haján.


2012. szept. 1. 23:29
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
97%
Ha akarsz, szakíts. Te dolgod. De azért szerintem legközelebb ott dönts, amikor kiderül, hogy cigizik. Ne várd, hogy majd leszokik.
2012. szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
46%
Ha őszintén szeretnéd, szerintem ez nem zavarna annyira. Persze ha tényleg ennyire rosszul vagy tőle, érthető a dolog, de miért nem próbálod meg megbeszélni vele vagy leszoktatni róla?
2012. szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem hülyeség.

Ha valaki szeret cigizni, miért ne tehetné?

Bár ha idegességből cigizik, az már nem normális, függőségre utla, le kellene szoknia róla.

2012. szept. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
42%

Ne szakíts, ha olyan férjet akarsz majd,

- aki minden reggel 10 percig köhögi fel a torkából a slejmet

- akinek büdös cigiszagú a haja, a ruhái, az autója, a lakása

- aki 30 éves korára úgy méz ki mint egy 40 éves

- akiről nem tudod, hogy 40, 50 vagy 60 éves korában viszi el a tüdőrák...

2012. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
70%

Megértem, én sem tudnék olyan valakivel élni hosszú távon, aki cigizik. Utálom egyszerűen.


Nem hazudott szerintem a párod, amiért azt mondta, hogy leszokik, de mégsem, valószínű, nem tud. Kérdezz rá tőle, hogy most mi legyen, mondd ezt el neki őszintén. Ha igazán szeret, le fog szokni, és az neki is jó lesz (egészség, szépség stb.).


Remélem a legjobbakat! :)

2012. szept. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
88%
ezt vele kéne megbeszélned... mondd el neki, hogy mennyire fontos lenne neked, hogy leszokjon. innentől az ő döntése és felelőssége is, hogy együttmaradtok-e.
2012. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
50%
Lapátot neki.
2012. szept. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
53%
Nézd Kérdező, férfi létemre, ha engem megzsarolna a párom a dohányzásommal, én tenném rövid úton lapátra... szerencslre erre eddig életemben nem volt példa...
2012. szept. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
55%

8: "Nézd Kérdező, férfi létemre, ha engem megzsarolna a párom a dohányzásommal, én tenném rövid úton lapátra..."


Akkor talán a kérdező kussoljon és szívja a füstöt meg a büdöset??

Nem bírja elviselni... megértem, én is utálom. Ez nálam is kizáró ok, legyen bármilyen jó pasi az illető.

2012. szept. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
91%
Ne akard te őt megváltoztatni. Ő dohányos, te pedig utálod a dohányt. Ergo nem passzoltok egymáshoz. Hagyd ott, de előtte tisztázd, hogy miért.
2012. szept. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!